Zwalcz stres

Ebook "Zwalcz stres" pozwoli Tobie zapoznać się ze skutecznymi sposobami głębokiej relaksacji i radzeniem sobie ze stresem, co umożliwi  znów cieszyć się życiem w pełni. Teść książki, którą przeczytasz zmieni relacje na linii Ty - Twój stres. Aby móc wiele osiągnąć w swoim życiu, musisz poznać zarówno tajniki efektywnej pracy, jak i efektywnego

Autor: Janusz Konrad Jędrzejczyk
Liczba str.: 63
ISBN: 978-83-7582-325-7
Wydanie: Wydanie 3, 2008
cena: 29,97 zł sprawdź
Dostępne wersje książki:
wypoczynku i relaksacji.

Z treści dowiemy się jak zmieniając podejście do danej sytuacji natychmiast pozbywamy się stresu.

Zapoznasz się z metodą natychmiastowego odstresowania, nazwanej przez autora Talizmanem Snu.

Ten ebook może spowodować, że będziesz zaskoczony jak skuteczne są to metody i to pomimo ich wydawałoby się prostych metod radzenia ze stresem. Poznasz jak być bardziej odpornym na niekorzystne sytuacje jakie zdarzają się w codziennym życiu.

Autor oddaje Tobie do ręki zestaw zaawansowanych ćwiczeń relaksacyjnych, przekazuje również wiedzę na temat świadomego snu. Wskazówki skutecznego radzenie sobie z pojawiającym się stresem to tylko początek.

Autosugestia to kluczowy czynnik w procesie osiągania świadomego snu, jednak podstawowym warunkiem ich zaistnienia jest zrelaksowany stan ciała i umysłu i właściwe ukierunkowanie intencji w momencie zasypiania.

Stosując trening relaksacyjny odczujemy wpływ proces snu. Objawem tego będzie pojawienie się snów bardziej plastycznych, ciekawszych i co ciekawe łatwiej będziemy je pamiętać.

Czego jeszcze dowiemy się z tej e-książki?

Poznamy metodykę i program ćwiczeń relaksowo koncentracyjnych pozwalających pozbyć się napięcia pojawiającego się wraz ze stresem i powrócić do naturalnej równowagi psychicznej. Sposoby użycia ideoplastii pozwalającej zmieniać niewłaściwe nastawienia i wzorce myślowe. Nie obca będzie Tobie wizualizacja i autosugestia, aby osiągnąć dzięki której uzyskamy pożądane stany emocjonalne. Elementy ćwiczeń pozwalających właściwie reagować w stresowych sytuacjach nie ulegając presji - chroniących nas przed zdominowaniem przez stres. Konkretną wiedzę i ćwiczenia w tym ebooku, które pozwolą aby Twój sen był zdrowy, regenerującym i odświeżającym. Metody które stosuje się aby spowodować właściwy sen uwalniający od stresu. Co więcej, w ebooku otrzymasz trzytygodniowy zestaw ćwiczeń, które odmienią Twoje życie wprowadzając w nienieznany dotąd stopień spokoju, relaksu, harmonii i radości. Już teraz zamów tę, napisaną przystępnym językiem, publikację i poznaj praktyczne wskazówki i ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz nieznany dotąd stopień zrelaksowania.