Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia


Czy marzenia mogą pomóc Ci w osiągnięciu pełni życia, może bogactwa lub też innego celu? Często uciekamy podczas poważnych rozważań nad życiem od marzeń mając przeświadczenie, że tylko ludzie twardo stąpający po ziemi odnoszą sukcesy w życiu. Przy czym marzyciele pozostają ze swoimi marzeniami.

Autor: JAROSŁAW KORDZIŃSKI
Liczba str.: 210
ISBN: 978-83-7582-939-6
Wydanie: Wydanie 1, 2010
cena: 19,90 zł sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf
Taka właśnie myśl pojawia często.

Na pewno i Tobie zdarzyło się myśleć w ten sposób. Sfera marzeń odchodzi na drugi plan podczas codziennego dążenia do celu. Jesteśmy przekonani, że jedynie logiczne i zdroworozsądkowe myślenie decyduje o naszym sukcesie.

Tak na prawdę dopiero połączenie siły jaką dają marzenia z codzienną pracą pomaga nam w dążeniu do wyznaczonego celu, daje nam to siłę do działania.

Osoby, które realizują swoje plany, nie tylko posiadają marzenia, przelewają swoje marzenia na papier, co jest początkiem etapu ich realizacji.

Ludzie, którzy już osiągnęli sukces finansowy, często pytani o początki swojej drogi do fortuny opowiadają o tym, że wszystko zaczęło się od marzeń. Najwięksi milionerzy świata, odpowiadając na pytania dotyczące ich osobistej motywacji, praktycznie nigdy nie mówią o samych pieniądzach. Zaczynają zawsze od opowiadania o wizji, która była tak silna, że pchnęła ich do działania.

Dostępne formy w jakich została wydana ta książka to druk, wersja elektroniczna pdf, dostępna także w wersji audio MP3. Wersja dźwiękowa (audiobook) została nagrana przez profesjonalnego lektora i zapisana w formacie mp3. To pozwala Tobie na słuchanie książki gdziekolwiek jesteś,nie potrzebujesz ani odpowiedniego oświetlenia, ani użycia rąk. Można  jechać samochodem i słuchać nagranego tekstu.

Wersję audiobook, możesz zamówić wybierając odpowiednią opcję podczas dokonywania zakupu.