Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia


Czy marzenia mogą pomóc Ci w osiągnięciu pełni życia, może bogactwa lub też innego celu? Często uciekamy podczas poważnych rozważań nad życiem od marzeń mając przeświadczenie, że tylko ludzie twardo stąpający po ziemi odnoszą sukcesy w życiu. Przy czym marzyciele pozostają ze swoimi marzeniami.

Autor: JAROSŁAW KORDZIŃSKI
Liczba str.: 210
ISBN: 978-83-7582-939-6
Wydanie: Wydanie 1, 2010
cena: 19,90 zł sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf
Taka właśnie myśl pojawia często.

Na pewno i Tobie zdarzyło się myśleć w ten sposób. Sfera marzeń odchodzi na drugi plan podczas codziennego dążenia do celu. Jesteśmy przekonani, że jedynie logiczne i zdroworozsądkowe myślenie decyduje o naszym sukcesie.

Tak na prawdę dopiero połączenie siły jaką dają marzenia z codzienną pracą pomaga nam w dążeniu do wyznaczonego celu, daje nam to siłę do działania.

Osoby, które realizują swoje plany, nie tylko posiadają marzenia, przelewają swoje marzenia na papier, co jest początkiem etapu ich realizacji.

Ludzie, którzy już osiągnęli sukces finansowy, często pytani o początki swojej drogi do fortuny opowiadają o tym, że wszystko zaczęło się od marzeń. Najwięksi milionerzy świata, odpowiadając na pytania dotyczące ich osobistej motywacji, praktycznie nigdy nie mówią o samych pieniądzach. Zaczynają zawsze od opowiadania o wizji, która była tak silna, że pchnęła ich do działania.

Dostępne formy w jakich została wydana ta książka to druk, wersja elektroniczna pdf, dostępna także w wersji audio MP3. Wersja dźwiękowa (audiobook) została nagrana przez profesjonalnego lektora i zapisana w formacie mp3. To pozwala Tobie na słuchanie książki gdziekolwiek jesteś,nie potrzebujesz ani odpowiedniego oświetlenia, ani użycia rąk. Można  jechać samochodem i słuchać nagranego tekstu.

Wersję audiobook, możesz zamówić wybierając odpowiednią opcję podczas dokonywania zakupu.

Jedna myśl nt. „Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia

  1. Magdalena Starnowska

    Niestety jeszcze całej książki nie przeczytałam. Jestem w połowie, gdyż staram się ją czytać uważnie i oczywiście wtedy gdy mam trochę czasu dla siebie. Bardzo mi się spodobała ta publikacja, głównie ze względu na prosty i bardzo przystępny język jak również zamieszczane złote myśli, cytaty itp., które czasem czytam po kilka razy, żeby sobie bardziej utrwalić. Jeśli chodzi o marzenia …to jakieś kilkanaście lat temu nie rozumiałam znajomych, którzy wciskali mi do głowy teorie o tym, że trzeba mieć marzenia i że one się spełniają. Dziś już wiem, że tak jest. Od jakiegoś czasu zaczęłam czytać coraz więcej na temat przyciągania, pozytywnego myślenia, wdzięczności itp. Po jednej z lektur zrobiłam sobie takie małe pudełeczko z marzeniami (polecam innym), do którego wrzucam sobie rzeczy, które chciałabym, żeby się spełniły. To zadziwiające, ale się spełniają w taki czy inny sposób. Moja 8-letnia córeczka jak zobaczyła co robię również zrobiła sobie taką skrzyneczkę na swoje marzenia i bardzo się cieszy jak uda się coś już spełnionego z niej wyjąć. To wspaniałe uczucie!! Jak sobie pomyślę, że jeszcze kilka lat temu w życiu bym nie pomyślała, że będę miała to co mam teraz i tak będę umiała się cieszyć ze wszystkiego (to wszystko zasługa przeczytanych lektur…) Wracając do publikacji o marzeniach choć jeszcze przeze mnie nie doczytanej do końca bardzo polecam wszystkim. Jest naprawdę warta przeczytania i oczywiście wprowadzania w życie czekam na więcej….. Magda S

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *