Władca Słowa

Władza nad ludzkimi emocjami.

Czy można posiadać władzę nad ludzkimi emocjami? Takie odpowiedzi zawiera ebook  "Władca słowa", z niego nauczymy się , jak można sięgać poza racjonalne motywy innych osób i

Autor: J.D. FUENTES
Liczba str.: 227
ISBN: 978-83-7701-257-4
Wydanie: Wydanie 1, 2011
cena: 24,90 zł sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf
oddziaływać wprost na ich instynkty, tworząc swymi słowami ich wyobraźnię.

Słowa najlepszym orężem.

Powiedziane w odpowiedni sposób słowa mogą mieć wpływ na przyszłe wydarzenia, mogą być najlepszym orężem, potrafią porywać tłumy. Tak naprawdę sukcesy odnoszą ci, którzy wiedzą jak korzystać z mocy wypowiadanych słów.

Władcą słów nie stajemy się wraz z narodzinami. Tę umiejętność możemy jedynie wykształcić w procesie szkolenia i ćwiczeń, które zawiera ta eksiążka.

Jest to bardzo dobra książka , świetnie się ją czyta i jest łatwa do zrozumienia, Brak obszernych i zawiłych twierdzeń oraz  często przytaczane przykłady stosowania technik pomaga w opanowaniu wiedzy. Lektura tego ebooka, początkowo nie ujawniała swojej mocy, podczas czytania nie próbowałem stosować wiedzy w praktyce. W momencie zakończenia czytania tej pozycji, słowa, wyrazy i zdania zaczynają się pojawiać w podświadomości co wpływa na to, że stajesz się bardziej przekonujący, kreatywny, pewny siebie.

Pewność siebie w kontaktach międzyludzkich.

Dzięki temu ebookowi nabierzesz  pewności siebie w kontaktach międzyludzkich. Liczne przykłady pozwalają na umiejętne zainteresowanie naszego rozmówcy danym tematem oraz zbadać czy słucha on tego, co mówimy. Jak w każdej dziedzinie życia i w przypadku najważniejsza jest praktyka.

Zdolności interpersonalne oraz komunikacja.

Jeśli chcesz rozwinąć swoje zdolności interpersonalne, usprawnić swoją komunikację i osiągać dzięki temu lepsze rezultaty w życiu prywatnym i zawodowym, wystarczy, że sięgniesz po tę publikację.

Sięgając po tę publikację sprawisz, że Twoje zdolności interpersonalne komunikacja będą na wysokim poziomie,  to wszystko da lepsze rezultaty w życiu prywatnym i zawodowym.