Udane wesele

Jak profesjonalnie i tanio przygotować wesele, które zachwyci Waszych gości?

Wesele tak wspaniałe, że pamięta się przez całe życie. W jaki sposób je przygotować by wszyscy goście byli zachwyceni? Wesele, ślub to wydarzenia na które należy być dobrze przygotowanym. Wiele rzeczy do zrobienia a czas nieubłaganie płynie. Co powinno

Autor: JOLANTA VALENTIN
Liczba str.: 198
ISBN: 978-83-7582-460-5
Wydanie: Wydanie 2, 2008
cena: 19,97 zł sprawdź
Dostępne wersje książki:
znaleźć w menu weselnym, jak przebiega wesele, na co zwrócić szczególną uwagę?

Nasuwa się wiele pytań związanych z tą jedyną w sobie i niepowtarzalną imprezą. Odpowiedzi na nie znajdziesz w tym ebooku.

Tak samo jak z innymi rzeczami tak i przygotowanie wesela rządzi się zasadą: co masz zrobić jutro, zrób już dziś.

Na okoliczność przygotowań do wesela warto  posiadać rezerwę dodatkowego czasu ponieważ zawsze wypada coś nieoczekiwanego. Planowanie wesela zaczynamy od przemyślenia istotnych kwestii, takich jak:
 • Jaki rodzaj ślubu ma się odbyć, cywilny czy może konkordatowy?
 • Ilość osób zaproszonych na przyjęcie weselne.
 • Tradycyjny czy może nowoczesny ślub.
 • Dla jakiego wiekowo grona ma być przeznaczone?
 • Jak dużą odległość muszą pokonać przybywający goście? – ważne przy wyborze miejsca, zorganizowaniu dojazdu i noclegu.
 • Na te oraz inne pytania otrzymasz odpowiedzi właśnie w tym ebooku.
Ślub to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Jest to dzień, w którym dwie osoby mówią przed ołtarzem „TAK!” i postanawiają na zawsze być razem – w szczęściu i smutku, w dni pogodne i pochmurne... Planując wesele podchodzimy do tematu bardzo starannie, aby nic nas nie zaskoczyło. Poszukiwania sukni ślubnej, przeglądanie tysięcy wzorów obrączek, dobór pojazdu który zawiezie parę młodą i co nie mniej istotne wybór miejsca gdzie odbędzie się zabawa weselna. Podczas takiego nawału spraw do załatwienia mogą się pojawić kłótnie w różnych kwestiach. Taka sytuacja może być przyczyną niedociągnięć. Publikacja zatytułowana „Udane wesele” pozwoli zapanować nad wszystkimi sprawami. Każdy aspekt ślubny został bardzo dokładnie opisany. Powinieneś wiedzieć, że myśl jaka przyświecała autorce to, aby Twoje wesele chwyciło gości za serca! Aby to był najpiękniejszy oraz wyjątkowy dzień w Twoim życiu. Każdy zapamięta to na zawsze. Zawartość tej książki to istotne kwestie związane z organizacją ślubu, takie jak: Najważniejsze rzeczy do zorganizowania – kamerzysta, fotograf, zespół muzyczny, lokalizacja oraz świadkowie. Ustalenie szczegółów dotyczących menu, muzyki oraz sesji zdjęciowej. Weselne zakupy, dekoracja, zaproszenia – dowiedz się, jak nad wszystkim zapanować. Zdrowie i uroda, przećwiczenie tańca oraz... zwalczanie stresu przedweselnego – cenne wskazówki. W jaki sposób powinno wyglądać przyjęcie weselne? Fajerwerki oraz inne wspaniałości weselne – prawdziwa magia! Weselna strona internetowa, etykietki na alkohol i inne gadżety – to także jest ważne. To oczywiście tylko część materiałów, które zawiera ten ebook. Po prawej stronie znajdziesz odnośnik do spisu treści. Przejrzyj go, a będziesz w szoku, jak wiele informacji zostało tutaj zawartych. Tak, w szoku! Dlatego że publikacja ta zawiera aż 192 strony praktycznej wiedzy! Ale to jeszcze nie wszystko! Po złożeniu zamówienia na tego ebooka otrzymasz także odnośnik do ściągnięcia pliku, gdzie znajdziesz aż 15 różnych materiałów, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią Twoje wesele! A są to między innymi:
 • Wzory zaproszeń
 • Wzory winiet
 • Wzory podziękowań
 • Etykietki na butelki
 • Zabawne zawieszki na butelki
 • Kalkulator weselny
Już sama wartość tych bonusów znacząco przekracza 20 zł! A co dopiero 192 strony po brzegi wypełnione cennymi wskazówkami... Jeśli planujesz wesele albo chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent, to nie wolno Ci przejść obojętnie obok tej publikacji. Oczywiście jak zawsze decyzja należy do Ciebie, ale pamiętaj o tym, że tak naprawdę nie kupujesz tutaj stron wypełnionych tekstem. Kupujesz swój wyjątkowy dzień w życiu. Nie pozwól na to, aby był on przeciętny, bo zasługujesz na coś pięknego! Wypełnij już teraz poniższy formularz, a za kilka minut przekonasz się, że naprawdę było warto.