Udane wesele

Jak profesjonalnie i tanio przygotować wesele, które zachwyci Waszych gości?

Wesele tak wspaniałe, że pamięta się przez całe życie. W jaki sposób je przygotować by wszyscy goście byli zachwyceni? Wesele, ślub to wydarzenia na które należy być dobrze przygotowanym. Wiele rzeczy do zrobienia a czas nieubłaganie płynie. Co powinno

Autor: JOLANTA VALENTIN
Liczba str.: 198
ISBN: 978-83-7582-460-5
Wydanie: Wydanie 2, 2008
cena: 19,97 zł sprawdź
Dostępne wersje książki:
znaleźć w menu weselnym, jak przebiega wesele, na co zwrócić szczególną uwagę?

Nasuwa się wiele pytań związanych z tą jedyną w sobie i niepowtarzalną imprezą. Odpowiedzi na nie znajdziesz w tym ebooku.

Tak samo jak z innymi rzeczami tak i przygotowanie wesela rządzi się zasadą: co masz zrobić jutro, zrób już dziś.

Na okoliczność przygotowań do wesela warto  posiadać rezerwę dodatkowego czasu ponieważ zawsze wypada coś nieoczekiwanego. Planowanie wesela zaczynamy od przemyślenia istotnych kwestii, takich jak:
 • Jaki rodzaj ślubu ma się odbyć, cywilny czy może konkordatowy?
 • Ilość osób zaproszonych na przyjęcie weselne.
 • Tradycyjny czy może nowoczesny ślub.
 • Dla jakiego wiekowo grona ma być przeznaczone?
 • Jak dużą odległość muszą pokonać przybywający goście? – ważne przy wyborze miejsca, zorganizowaniu dojazdu i noclegu.
 • Na te oraz inne pytania otrzymasz odpowiedzi właśnie w tym ebooku.
Ślub to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Jest to dzień, w którym dwie osoby mówią przed ołtarzem „TAK!” i postanawiają na zawsze być razem – w szczęściu i smutku, w dni pogodne i pochmurne... Planując wesele podchodzimy do tematu bardzo starannie, aby nic nas nie zaskoczyło. Poszukiwania sukni ślubnej, przeglądanie tysięcy wzorów obrączek, dobór pojazdu który zawiezie parę młodą i co nie mniej istotne wybór miejsca gdzie odbędzie się zabawa weselna. Podczas takiego nawału spraw do załatwienia mogą się pojawić kłótnie w różnych kwestiach. Taka sytuacja może być przyczyną niedociągnięć. Publikacja zatytułowana „Udane wesele” pozwoli zapanować nad wszystkimi sprawami. Każdy aspekt ślubny został bardzo dokładnie opisany. Powinieneś wiedzieć, że myśl jaka przyświecała autorce to, aby Twoje wesele chwyciło gości za serca! Aby to był najpiękniejszy oraz wyjątkowy dzień w Twoim życiu. Każdy zapamięta to na zawsze. Zawartość tej książki to istotne kwestie związane z organizacją ślubu, takie jak: Najważniejsze rzeczy do zorganizowania – kamerzysta, fotograf, zespół muzyczny, lokalizacja oraz świadkowie. Ustalenie szczegółów dotyczących menu, muzyki oraz sesji zdjęciowej. Weselne zakupy, dekoracja, zaproszenia – dowiedz się, jak nad wszystkim zapanować. Zdrowie i uroda, przećwiczenie tańca oraz... zwalczanie stresu przedweselnego – cenne wskazówki. W jaki sposób powinno wyglądać przyjęcie weselne? Fajerwerki oraz inne wspaniałości weselne – prawdziwa magia! Weselna strona internetowa, etykietki na alkohol i inne gadżety – to także jest ważne. To oczywiście tylko część materiałów, które zawiera ten ebook. Po prawej stronie znajdziesz odnośnik do spisu treści. Przejrzyj go, a będziesz w szoku, jak wiele informacji zostało tutaj zawartych. Tak, w szoku! Dlatego że publikacja ta zawiera aż 192 strony praktycznej wiedzy! Ale to jeszcze nie wszystko! Po złożeniu zamówienia na tego ebooka otrzymasz także odnośnik do ściągnięcia pliku, gdzie znajdziesz aż 15 różnych materiałów, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią Twoje wesele! A są to między innymi:
 • Wzory zaproszeń
 • Wzory winiet
 • Wzory podziękowań
 • Etykietki na butelki
 • Zabawne zawieszki na butelki
 • Kalkulator weselny
Już sama wartość tych bonusów znacząco przekracza 20 zł! A co dopiero 192 strony po brzegi wypełnione cennymi wskazówkami... Jeśli planujesz wesele albo chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent, to nie wolno Ci przejść obojętnie obok tej publikacji. Oczywiście jak zawsze decyzja należy do Ciebie, ale pamiętaj o tym, że tak naprawdę nie kupujesz tutaj stron wypełnionych tekstem. Kupujesz swój wyjątkowy dzień w życiu. Nie pozwól na to, aby był on przeciętny, bo zasługujesz na coś pięknego! Wypełnij już teraz poniższy formularz, a za kilka minut przekonasz się, że naprawdę było warto.

4 myśli nt. „Udane wesele

 1. Janina Misztal

  Książka jest napisana prostym językiem, zrozumiałym dla każdego. Autorka opisuje krok po kroku wszystkie czynności, które należy wykonać, aby mieć udany ślub i wesele, i aby uniknąć niepotrzebnych błędów i rozczarowań. Jest to pewnego rodzaju „elementarz” pierwszoklasisty. Poradnik, bez którego nie powinno się organizować najpiękniejszego dnia życia. Dla mnie samej jest bardzo pomocna w mojej pracy, choć mam już pewne doświadczenie w organizacji tego typu imprez. Wiedzy nigdy za wiele. Polecam tą książkę wszystkim tym, którzy zaczynają, tym którzy sami chcą zorganizować swój ślub oraz tym, którzy mają już doświadczenie. Miłej lektury!

  Odpowiedz
 2. Beata Jurek

  Książkę „Udane wesele” kupiłam z myślą o organizacji własnej imprezy weselnej, która zaplanowana została na jesień 2010 roku. Lektura powyższa przekazuje wiele przydatnych informacji, również takich, których nie brałam dotąd pod uwagę. Książka warta polecenia, chociaż – by uzyskać bardziej konkretną wiedzę odnośnie wszystkich aspektów udanej ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, powinna być jedną z kilku, a nie jedyną lekturą do poczytania na ten temat. Znalazłam tu rozdziały bardzo ciekawe, ale również (w mojej opinii) zupełnie niepotrzebne, albo takie, gdzie dany temat został potraktowany bardzo pobieżnie. Dość istotnym atutem są linki do ciekawych stron (np. internetowe strony ślubne, suknie ślubne, zaproszenia, inne dekoracje).

  Odpowiedz
 3. Magdalena

  Nie będę ukrywać, że książka pt. „Udane wesele” bardzo pomaga mi w przygotowaniach do zbliżającego się ślubu i wesela. Mimo tego, że najważniejsze rzeczy mam juz za sobą to nadal czerpię z niej naprawdę dużo inspiracji dotyczących urozmaicenia całej ceremonii i zabawy. Nie żałuję swojej decyzji o zakupie jej i gorąco polecam tę publikację wszystkim osobom, które podjęły decyzję o tym, aby wejść na nową, wspaniałą drogę życia. Książka przyda się szczególnie tym, którzy dopiero zaczynają wyścig z czasem i nie wiedzą od czego zacząć. Po własnym doświadczeniu z większością porad autorki w pełni się zgadzam się i nawet żałuję, że publikacja wcześniej nie dostała się w moje ręce, ponieważ zaoszczędziłabym sporo czasu, a przede wszystkim nerwów. Jeszcze raz gorąco polecam :))

  Odpowiedz
 4. Justyna Zając

  Książka „Udane wesele” niesie ze sobą wszelkie informacje dotyczące organizacji tego przedsięwzięcia, o których wcześniej nawet nie myślałam, np. wybór muzyki podczas ceremonii, ubiorze druhen. Jest to maksimum wiedzy zawartej w ponad stu stronach, a żadna z nich nie jest zaśmiecona niepotrzebnymi niuansami. Kupując tą książkę, czytelnik przekonuje się, że wydał niewielkie pieniądze na coś, bez czego trudno mu będzie poradzić sobie z organizacją ślubu i wesela. Wiem, że ta publikacja przyda mi się nie tylko podczas jednej imprezy. Zawiera ona świetne wskazówki, które przydadzą mi się podczas poczęstunku, grilla na świeżym powierzu i innych przyjęć. Z całego serca polecam tą książkę :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *