Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądku

Jaka jest różnica między zdrowym rozsądkiem a zwykłym rozsądkiem? Wiele osób myli te pojęcia, nie zauważając istotniej różnicy. Między innym na to zagadnienie otrzymujemy odpowiedź w ebookach autora Witolda Wójtowicza, który wykorzystuje zdrowy rozsądek jako motyw przewodni swoich publikacji oraz szkolenia pt. „Psychologia zdrowego rozsądku”.

Pojawiły się

Autor: WITOLD WÓJTOWICZ
Liczba str.: 314
ISBN: 978-83-7582-955-6
Wydanie: Wydanie I, 2010
cena: 24,90 zł sprawdź
Dostępne wersje książki:
już 3 książki Wójtowicza, a dwie z nich zostały połączone w jedną pozycję której opis właśnie czytasz. Książki o których mowa to „46 zasad zdrowego rozsądku” oraz „Psychologia zdrowego rozsądku”.

Publikacje te zostały uznane przez wielu czytelników jako wspaniały prezent.

Oto kilka cytatów, które upewnią Cię, że to naprawdę dobry prezent i nie tylko.

Dziewięćdziesiąt procent problemów, jakimi się stresujesz, nigdy się nie pojawi. To tylko instynkt je narzuca, żeby wywołać u Ciebie gotowość do trzymania maczugi pod ręką. Z pozostałych dziesięciu procent osiem rozwiążesz bez problemu, a pozostałe dwa będą wymagały zasięgnięcia porady specjalisty.

Tak naprawdę – życie jest piękne i ludzie są wspaniali. To tylko ewolucja tak ukształtowała nasze charaktery, żeby dać nam szansę przetrwania. A więc nie miej pretensji do tych, którzy wyzwalają w stosunku do Ciebie negatywne emocje. Oni to robią ze strachu. Pamiętaj, że w podtekście każdej krytyki, złości czy nienawiści leży strach narzucony przez instynkt samozachowawczy.

Świat bez przerwy atakuje nas milionem informacji, z których większość jest negatywna. Myślenie zdroworozsądkowe polega na tym, żeby nie dać się wciągnąć w nurt przeciętności, umieć oddzielać ziarno od plew i mieć siebie samego za przewodnika.

Życia nie da się zmienić fizycznym działaniem, tylko mentalnym nastawieniem. W momencie gdy ta zmiana zajdzie u Ciebie, to reszta zmieni się sama. (Fragmenty pochodzą z „46 zasad zdrowego rozsądku”)

Książka wydana została również w wersji audio MP3

Wersja dźwiękowa czyli audiobook została nagrana przez lektora i zapisana w ogólnie dostępnym formacie mp3. Dzięki temu, wystarczy, że kupujesz audiobooka na swój telefon lub odtwarzacz mp3 i od razu słuchasz książki gdziekolwiek jesteś bez odpowiedniego oświetlenia, w różnych sytuacjach np. podczas jazdy samochodem.

Dzięki możliwości wielokrotnego odsłuchiwania materiału doskonale utrwalisz sobie motywacyjne treści książki i łatwiej wprowadzisz je w życie.

Do tej publikacji dołączone zostały za darmo dwa ebooki Sebastiana Schabowskiego Psychologia Osiągnięć i Potęga jednego emaila.