NLP wg Dantego autorstwa Jana Raudnera

“NLP wg Dantego” autorstwa Jana Raudnera. Obok tej pozycji nie można przejść obojętnie – jeszcze nikt w ten sposób nie napisał książki o NLP! Styl, sposób przekazania treści – po prostu książka ta wyróżnia się pod każdym względem.

Krótko o książce:

Książka skierowana do osób zainteresowanych NLP. Autor – trener NLP i coach – napisał tę książkę

Autor: JAN RAUDNER
Liczba str.: 236
ISBN: 978-83-7701-589-6
Wydanie: I, 2012
cena: 16,90 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf
na podstawie własnych doświadczeń. Publikacja zebrała wiele pozytywnych opinii.

Powstało wiele książek (można by powiedzieć, że wręcz zbyt dużo), na temat NLP (neurolingwistyczne programowanie), ale mało która z nich traktuje ten temat w tak niezwykły i trafiający do umysłu czytelnika sposób. Autor, skupiając się bardzo na praktycznych aspektach, zadaje pytania i pomaga znaleźć na nie odpowiedzi. Ale nie idzie na łatwiznę. Pyta bowiem:

  • Jak jest naprawdę?
  • Czy możliwe jest przewidzenie reakcji na informację?
  • Które z wypowiedzi i z jakiego powodu są wiarygodne?
  • Dlaczego niektóre wypowiedzi powodują niewłaściwe emocje?
NLP wg Dantego

Autor wykorzystuje NLP (neuro lingwistyczne programowanie), aby odkrywać kluczowe aspekty naszego życia i pokazywać, jaki mają wpływ na to, co osiągamy, jakimi ludźmi jesteśmy i jakimi możemy się stać. Są bowiem techniki, które niektórzy wykorzystują niecnie, do złych celów. Do manipulacji ludźmi. Ale to droga donikąd. Dla średniowiecznego Dantego cnota była bardzo ważna i jest to także odzwierciedlone w tej oryginalnej książce, w której już od samego początku autor burzy nasz światopogląd, pisząc np., że...

cena: 16,90 złkup (wersja PDF, EPUB, MOBI)