Niesprawiedliwa przewaga Robert Kiyosaki

Ebooki prezentują. Już we wtorek, 27 listopada br., zapraszamy na premierę nowej książki Roberta Kiyosaki pt. “Niesprawiedliwa przewaga”. O książce: “Jeżeli gdzieś ktoś uczy o finansach, to zazwyczaj zajęcia prowadzą doradcy finansowi i bankowcy… czyli agenci Wall Street i wielkich
Autor: Robert Kiyosaki
Liczba str.: 302
ISBN: 978-83-61008-23-1
Wydanie: I, 2012
cena: 37 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf
banków. To ci sami ludzie, którzy spowodowali nasz obecny kryzys finansowy i korzystają na nim. Książka ta mówi o prawdziwej edukacji finansowej: sposobie na realizację życia, jakiego pragniesz dla siebie i swojej rodziny.
Robert Kiyosaki zachęca Cię, byś zmienił tylko to, co możesz zmienić: samego siebie. Radzi czytelnikom, by przestali ślepo przyjmować, że są ludźmi “pokrzywdzonymi”, o ograniczonych możliwościach. Zachęca, by podejmowali działania spoza zestawu ograniczonych możliwości i poddawali w wątpliwość głęboko ugruntowane przekonanie, że już do końca życia będą mieli kłopoty finansowe. Świeże podejście autora do jego wcześniejszych, sprawdzonych porad pozwala na stworzenie strategii, jakie może wykorzystać każdy z nas – rozpoczynając od edukacji. Niesprawiedliwa przewaga Robert Kiyosaki W klasycznym stylu bogatego ojca zostaniesz poddany konfrontacji dwóch różnych punktów widzenia i przekonasz się, że wiedza finansowa to prawdziwa niesprawiedliwa przewaga.” [źródło: bogatyojciec.pl]
 • 5 powodów, dla których obecna dekada, lata 2010-2020, będzie najbardziej nieprzewidywalnym czasem, który zmieni historię świata,
 • 10 starych przekonań dotyczących pieniędzy, które powstrzymują Cię przed realizacją życia, jakiego pragniesz dla siebie i swojej rodziny.

Niesprawiedliwa przewaga dzięki wiedzy.

Poznaj zasadę akumulacji, która stanowi tego podstawę.

Robert Kiyosak sposób myślenia o pieniądzach. Jego nowatorskie i świeże spojrzenie na pieniądze i inwestowanie często jest odmienne od popularnych poglądów w tej dziedzinie życia. Kiyosaki zasłużył sobie na swoją reputację: słynie z bezpośredniości i odwagi w wyrażaniu swoich opinii. Na całym świecie jest uznawany za gorącego orędownika edukacji finansowej. Książki z serii "Bogaty ojciec, Biedny ojciec" kupiło na całym świecie ponad 25 milionów ludzi.

Już teraz, zanim będziesz gotowy podjąć ostateczną decyzję o zakupie tego ebooka, obejrzyj jeszcze nagranie Marcina Matuszewskiego, eksperta od technik szybkiego czytania i maksymalnie efektywnego przyswajania wiedzy. Marcin już miał okazję przeczytać tę książkę oraz dzięki niej wykorzystuje niesprawiedliwą przewagę w praktyce, także poprzez tworzenie takich treningów szkoleniowych, jak "Potrójny Efekt", dzięki którym uzyskanie niesprawiedliwej przewagi jest jeszcze prostsze i szybsze.

cena: 37kup (wersja PDF, EPUB, MOBI)

4 myśli nt. „Niesprawiedliwa przewaga Robert Kiyosaki

 1. Wojciech Wesołowski

  Kolejna książka którą po prostu musisz mieć … Kupiłem ja na razie w wersji elektronicznej, ale po przeczytaniu stwierdziłem że muszę mieć jej papierową wersję .

  Odpowiedz
 2. Pingback: Mieszkania i domy | Niesprawiedliwa przewaga

 3. Paweł

  Rzetelna książka opisująca ważny aspekt finansowej strony naszego życia. Jesteśmy skazani, zdaniem Autora, na powolne i systematyczne ubożenie, jeśli nadal będziemy poddawać się manipulacji szeroko rozumianej koalicji bankowo-ubezpieczenowej, i jeśli nadal będziemy powierzać im swoje pieniądze, licząc na ich umiejętności i dobrą wolę pomnażania tych środków i wypłacania nam należnych procentów. Otóż nie. Powinniśmy sami zadbać o swoje zabezpieczenie finansowe i sami nauczyć się liczyć oraz inwestować. Kiedy opanujemy tę wiedzę, sami będziemy mogli podejmować świadome decyzje inwestycyjne i tym samym dzięki zdobytej „niesprawiedliwej przewadze” łatwiej kierować swoim życiem.

  Odpowiedz
 4. Marek Bernaciak

  Książka jak na Kiyosakiego specjalna. W końcu Robert się odkrywa. Pokazuje więcej przemyśleń, prawdziwych opinii nawet na tematy polityczne. Dla mnie bardzo cenne, bo w końcu jakby zrezygnował z politycznej poprawności i w końcu mówi wprost, kogo uważa za złodzieja, kogo za uczciwego człowieka. Całkowicie zgadzam się z Robertem! Jest dla mnie uczciwym przedsiębiorcą, dążącym do bogactwa przez dostarczanie usług ludziom, według zasad podawanych przez rządy, a że zasady są fatalne, to i sposoby realizacji planów muszą być dostosowane do obrzydliwej gry polityków. Robert znajduje się w tych zasadach jako człowiek prawości, którego nie wstyd jest naśladować.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *