MotywAkcja Andrzej Wojtyniak

Czy zdarza Ci się czasami, że musisz mocno ZMUSZAĆ SIĘ do zrobienia czegoś, co wiesz, że jest dla Ciebie dobre?

Gdzie są wtedy entuzjazm i niepohamowana energia do działania?

I tak jak dzwonek budzika zrywa Cię rano ze snu, tak ta wiadomość jest sygnałem:  JUŻ PORA, OBUDŹ

Autor: Andrzej Wojtyniak
Liczba str.: 192
ISBN: 978-83-7701-523-0
Wydanie: I, 2012
cena: 16,90 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf
SIĘ!

Jeżeli udało Ci się "otworzyć" choć jedno oko, to popatrz na ebooka: "Jak uwolnić uśpioną energię do działania?"

Już za chwilę dowiesz się, dlaczego większość ludzi myli motywację z nadmiernym pobudzeniem i ADHD.

I zamiast faszerować się pseudomotywatorami, odkryjesz w SOBIE głębokie źródło nowej energii do działania.

Wyjątkowo skuteczne ćwiczenia, które już za chwilę znajdziesz w książce "MotywAkcja. Właśnie te ćwiczenia uwolnią uśpioną energię do działania".

Co to za ćwiczenia? Przede wszystkim pomogą Ci w tym, że:

Odkryjesz, co naprawdę Cię “napędza”, czyli prawdziwe źródło czystej motywacji. Pozbędziesz się głupich nawyków i wzorców myślenia, które po cichu okradają Cię z Motywakcjamotywacji. Przejdziesz 5 kroków do STAŁEJ MOTYWACJI. Zaczniesz kontrolować swoje codzienne zachowania, by nie dopuścić do narodzin “pijawek”, które wysysają z Ciebie energię do działania. Nauczysz się korzystać z naturalnych motywatorów, za którymi nie musisz nigdzie ganiać ani za nie płacić. Poznasz 15 gotowych sposobów na uwolnienie z siebie naturalnej motywacji. I NA KONIEC: Jedno ćwiczenie, które potencjalnie będzie miało na Ciebie i Twoją motywację największy wpływ.

Odkryj w sobie niewyczerpalne źródło nowych pokładów odnawialnej energii do działania

Myślisz, że dobrze wiesz, czym jest motywacja?

Jeżeli wyobrażasz sobie teraz coś w rodzaju emocjonalnego kopniaka, który ma Cię popchnąć do działania, to wybacz... taka “motywacja” daleko Cię nie zaprowadzi.

Co z tego, że przez kilka lub kilkanaście dni czujesz rozpierającą Cię energię, jeśli po tym czasie Twoje życie wraca na stare tory?

Znasz to, prawda?

A CZY ZNASZ TO?

Ćwiczenie motywacyjne nr 1Wciągnij powietrze i postaraj się jak najdłużej nie oddychać (tylko bez przesady). Co się dzieje, gdy zaczyna Ci brakować tlenu? Powiesz, że chcesz wypuścić powietrze i wciągnąć nowe, a ja powiem, że ogromnie wzrasta Ci motywacja do tego, żeby wypuścić powietrze i wciągnąć nowe.

Jeśli będziesz pragnął osiągnąć sukces tak samo jak pragniesz oddychać – znajdziesz najczystszą i najlepszą z możliwych formę motywacji.

Jeżeli będziesz tak samo uwielbiał tworzenie swojej przyszłości, handlowanie, dzwonienie i spotykanie się z klientami czy swoje hobby jak moment, w którym wdychasz powietrze do płuc po minucie bez oddychania – osiągniesz ogromny sukces w swojej dziedzinie.

Wiesz już, co mam na myśli?

Większość ludzi myli motywację z nadmiernym pobudzeniem.

Ale... PRAWDZIWA MOTYWACJA TO NIE ADHD!

“Większość ludzi myli również motywację z wypiciem termosu kawy czy nafaszerowaniem się środkami pobudzającymi. One dodają tylko energii i choć człowiek ma wtedy również więcej chęci do działania, jest to tylko chwilowe i nie jest zyskaniem motywacji, która wynosi na wyżyny sukcesu.

Jeśli tak by było, już dawno temu ten sukces by się pojawił bez pracy nad sobą. Chęć działania Motywakcja po wypiciu kawy czy innych pseudomotywatorach bierze się stąd, że energia jest nierozerwalnie powiązana z motywacją, o czym będę pisał dalej.

Tak samo jak picie kawy litrami nie zmotywuje Cię do zbudowania biznesu, tak samo książki motywacyjne bez Twojej wewnętrznej motywacji nie utworzą stałego zaangażowania w ten biznes.

Musisz mieć swoją motywację, bo co będzie jak wyjedziesz na spotkanie i zapomnisz tej swojej motywującej książki czy nie będzie motywującego prelegenta w hotelu? Klapa. Tak więc odrzuć myśl, że zmotywuje Cię tylko książka, w której jest napisane, jak bardzo możesz to zrobić, bo dopóki Ty w to nie uwierzysz i nie dowiesz się, co Cię motywuje, będzie to tylko pozorna motywacja.„Andrzej Wojtyniak autor książki "MotywAkcja. Praktyczne ćwiczenia uwalniające uśpioną energię do działania” Czy wiesz, którego z 4 rodzajów motywacji potrzebujesz najbardziej?

Są cztery podstawowe rodzaje motywacji:

a. wewnętrzna, b. zewnętrzna, c. pozytywna (do), d. negatywna (od).

Motywakcja Czy potrafisz teraz powiedzieć, jaki rodzaj może Cię codziennie “napędzać” do osiągania coraz to nowszych celów i większych sukcesów?

Jest tylko jedna dobra odpowiedź. Jeśli się pomylisz, to będziesz potrzebował ciągle nowej “dawki” motywacji. Nowej książki, nowego kursu, programu rozwoju, konferencji czy co tam jeszcze wymyślą, by wyciągać od Ciebie pieniądze.

ALE! Zamiast nieustannie się motywować, możesz być zmotywowany.

Zamiast nieustannie nękać się coraz nowszymi technikami motywacyjnymi, możesz po prostu MIEĆ nieodpartą chęć do robienia tych wszystkich rzeczy, na których naprawdę Ci zależy.

Człowiek zmotywowany najczęściej nie ma pojęcia o technikach motywacyjnych, bo ich nie potrzebuje. On po prostu to robi i nie widzi powodu, dla którego miałby przestać. Sięgnij po "czystą" motywację

I teraz najlepsze.

Zamiast szukać motywacji, możesz ją po prostu w sobie wyrobić!

JAK?

Co Ci to da? ... więcej →

cena: 16,90 złkup (wersja PDF)