Mężczyzna od A do Z Nowa edycja


Nowa edycja – większa, wzbogacona o dodatkową cenną treść. To nie wszystko, dodatkowo otrzymujesz trzy ebooki w prezencie. Pierwsza edycja tej książki ukazała się w roku 2008, autor był zaskoczony tak wielkim zainteresowaniem oraz uznaniem jakim jego dzieło miało wśród pań i to bez względu na wiek. Od tego czasu Piotr Mart otrzymał mnóstwo mail z podziękowaniami,
Autor: PIOTR MART
Liczba str.: 292
ISBN: 978-83-7701-027-3
Wydanie: Wydanie 3, 2010
cena: 24,90 zł sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf
niejednokrotnie też ze słowami oburzenia od czytelniczek, które to stosując metody opisane w ebooku przekonały się o ich olbrzymiej skuteczności. Uwagi jakie były zawarte w listach od czytelniczek zostały spisane oraz przeanalizowane przez autora. Dzięki temu pojawiła się myśl o aktualizacji pierwszego wydania w którym to znalazły się wspomniane uwagi sugestie. Teraz dostępna jest nowa powiększona, oraz uzupełniona o już przetestowane metody wpływu na płeć przeciwną edycja książki. Nowa edycja jest dłuższa od poprzedniej o: Znacznie rozbudowany rozdział o uwodzeniu oraz o uwodzeniu na odległość. Poznaj proste ćwiczenia, które sprawią, że nabierzesz większej odwagi i pewności siebie w kontaktach z mężczyznami, mając pewność, że nie będą mogli o Tobie przestać myśleć. Dowiesz się też, jak uwodzić SMS-ami i rozmową telefoniczną. Zupełnie nowe rozdziały: -O komunikacji w związku Komunikacja, jaką często stosuje kobieta, jest nie do przyjęcia dla mężczyzny. Autor wyjawia magiczne, proste zwroty, które nie tylko sprawiają, że mężczyzna chętniej wykona Twoje prośby, ale też bardziej będzie Cię szanował. - O zrozumieniu męskich emocji, o trudnych typach mężczyzn, np.: Piotruś Pan. Ten typ mężczyzny bardzo pociąga kobiety. Zazwyczaj odnosi on życiowe sukcesy, jest niezwykle kreatywny, zamożny, spontaniczny, posiada ponadprzeciętne poczucie humoru, ale pozostający mężczyzną dzieckiem. Dowiedz się, jak sobie z nim poradzić.

4 myśli nt. „Mężczyzna od A do Z Nowa edycja

 1. Marta

  Bardzo szczegółowe, ciekawe spostrzeżenia dotyczące sposobu myślenia mężczyzn, o których kobiecie trudno sobie wyobrazić. Oni naprawdę są „z Marsa”, ale tu jest to pokazane zupełnie w inny sposób, wiele przykładów, ćwiczeń do wykonania – dla mnie tak powinien wyglądać porządny poradnik, to nie tylko sucha teoria (1. wersja)

  Odpowiedz
 2. Emilia Ćwikła

  Z niewiadomych mi powodów coś złego działo się w moim związku, dostała maila z reklamą i uznałam to za znak. Z zakupem książki jednak zwlekałam i zwlekałam… Niepotrzebnie!! Gdy w końcu się zdecydowała i przeczytałam – to tak jakbym nagle przejrzała na oczy i zrozumiałam co sama robiłam źle..i potwierdziło się stare poczciwe hasło jak mężczyźni są prości i jak im mało potrzeba do szczęścia;) Jednym słowem polecam.

  Odpowiedz
 3. Ewelina

  Czytam porady na temat mężczyzn nie od dziś, ale ta książka przeszła moje oczekiwania. Jest świetna ! Teraz już wiem, dlaczego mój chłopak mnie nie rozumie tak jak bym tego chciała. On po prostu myśli w inny sposób. Cieszę się, że ta książka trafiła w moje kobiece ręce, bo pozwoliła mi lepiej zrozumieć mojego mężczyznę.

  Odpowiedz
 4. Ewunia

  Teraz już się nie wkurzam na reakcje mojego chłopaka, kiedy on nic nie mówi kiedy się kłócimy i wiem dlaczego zawsze kiedy mam jakiś problem, to on zaczyna mi doradzać i wiem o wielu innych rzeczach o nim i teraz bardziej go rozumiem. Wiem, że on mnie kocha. Nasze relacje się poprawiły. Mam fajnego faceta :-)))Polecam tą książkę !!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *