Łatwa trudność zrozumienia

Według badań przeprowadzonych przez psychologów, tylko nielicznej grupie ludzi, którzy pragną osiągnąć sukces to się udaje. Inni poniosą klęskę, pozostając w tym samym miejscu.

Co zrobić, aby wędrówka przez życie obfitowała w wiele opcji do wyboru?

"Nigdy nie wiadomo, kiedy cokolwiek się zaczyna, a kiedy kończy i chociaż

Autor: MARIUSZ SZUBA
Liczba str.: 127
ISBN: 978-83-7701-197-3
Wydanie: I, 2011
cena: 24,90 zł sprawdź
Dostępne wersje książki:
wszyscy spodziewamy się happy endu, nie zawsze jest jak w kinie. Nie zawsze jest, ale może być!"

Autor książek, ebooków Mariusz Szuba znany z takich pozycji jak „Legalny doping emocjonalny” oraz „Pokaż, na co Cię stać” jest praktykiem w swojej dziedzinie. Jego szkolenia motywacyjne gromadzą wielu słuchaczy, przykładem niech będzie szkolenie - Podróż Bohatera przeprowadzone w Warszawie na które stawiło się prawie 2000 uczestników. Film z tego wydarzenia dostępny jest poniżej.

Dzisiaj Mariusz Szuba dzięki najnowszej e-książce „Łatwa trudność zROZUMIEnia” pomaga Nam zrozumieć rzeczywistość i otrzymać odpowiedź na pytanie: dlaczego nie osiągnąłeś tego, czego tak pragniesz, oraz jak działać, by Twoje życie zamieniło się w podróż z wieloma możliwościami.

"Odbieranie rzeczywistości tylko w jeden sposób sprawia, że tracimy, a życie staje się zbyt płaskie, zbyt normalne, a przez to większość ludzi wpada w rutynę „życia”, w którym niestety nie biorą czynnego udziału!"

Trudno nie zgodzić się z powyższym stwierdzeniem, że życie bywa bez smaku, a rzeczywistość jest w odcieniach szarości. Oczywiście można narzekać na swój los, czekać z założonymi rękoma. Ale to właśnie my Sami odpowiadamy za swoje życie. To Twoje decyzje determinują i kreują rzeczywistość, w której teraz jesteś. Co zatem zrobić, aby to zmienić?

Książka elektroniczna „Łatwa trudność zROZUMIEnia” jest właśnie dla tych, którzy pragną uświadomić sobie, że można osiągnąć sukces poprzez docenienie w nim swojej roli.

To decyzje i działania wpływają na to jaka jest teraz Twoja sytuacja. Pamiętaj, skoro już udało się Tobie dojść do tego miejsca w który dziś jesteś, to równie dobrze możesz kroczyć dalej do wyznaczonego celu.

Czy odnosisz wrażenie, że  nie  masz kontroli nad rzeczywistością? Wydaje się, że przypadek jest odpowiedzialny za to w jakim kierunku toczy się nasze życie. Wydaje się , że to, czy nam się uda, zależy od szczęścia, decyzji innych, znajomości albo zrządzenia losu. Jednak niewielu z nas ma świadomość tego jaką swoją rolę w rzeczywistości odgrywa i to, jaką siłę mamy, by ją kreować.

W ebooku Mariusza Szuby odnajdziemy przesłanie, które mówi, że bez względu na to, w jak beznadziejnej sytuacji się znajdziesz, zawsze jest wyjście na poziomie emocjonalnym, które pozwala normalnie funkcjonować.