Jesteś w kategorii: Zapowiedzi

Praca dla absolwenta
Praca dla absolwenta

Ebook ten to rzeczowe spojrzenie na błędy popełniane przy pisaniu CV i listu motywacyjnego . Co więcej, ebook ten zawiera również plan stworzony przez autorkę dotyczący zagadnienia jakim jest szukanie pracy. Plan ten jest motywujący osoby poszukujące pracę do poważnego i odpowiedzialnego potraktowania tematu.

Szybowanie z sukcesem autorstwa Sylwi Fleicher
Szybowanie z sukcesem

Szybowanie z sukcesem  to nowość w ebooki dostępna od 18 kwietnia 2013,  autorem tej pozycji jest Sylwa Fleicher Aby było możliwe  Szybowanie z sukcesem niezbędne jest do tego czyste niebo. Jak przygotować sobie drogę do swobodnego lotu w wyznaczonym przez siebie kierunku? To podświadomość może Cię naprowadzać na wyznaczony kierunek lub Cię blokować uniemożliwiając skuteczne działanie. Oczyść ją z tego, […]

ebooki niewyobrażalny potencjał
Niewyobrażalny potencjał Dawid Gut

Odkryj swój niewyobrażalny potencjał! Nie różni się niczym od potencjału Einsteina. Ten ebook skierowany jest do ludzi, którzy pragną osiągnąć sukces i wierzą, że mają wpływ na efektywność swojej pracy. Wierzą, że mogą osiągnąć więcej, szybciej i zrobić to łatwiej dzięki zastosowaniu tych działań, które podjęli najwięksi ludzie sukcesu — a którzy sami wypracowali skuteczne metody zarabiania pieniędzy i osiągnięcia osobistego spełnienia. Książka jest skierowana zarówno do laików, którzy nie spotkali się wcześniej z tematyką wizualizacji, wyobraźni, jak również tych, którzy niejednokrotnie natknęli się na ten temat, jednak nie był on na tyle jasno i obszernie wyjaśniony, aby mogli go łatwo wdrożyć w życie i szybko uzyskać wymierne korzyści.