Jesteś w kategorii: Samodoskonalenie

Napisz książkę Anna Grabka
Napisz książkę

„Napisz książkę” powstała by pokazać Tobie, że MOŻESZ NAPISAĆ swoją wymarzoną książkę. Nie jest to coś poza Twoimi możliwościami, nawet jeśli poloniści w szkole mieli inne zdanie dawno temu, kiedy chodziłeś do szkoły. Książka może być wspaniałym narzędziem BUDUJĄCYM TWOJĄ MARKĘ. Książka będzie PROMOWAĆ Twoje produkty, Twój biznes. Będzie promować Ciebie.

Praca dla absolwenta
Praca dla absolwenta

Ebook ten to rzeczowe spojrzenie na błędy popełniane przy pisaniu CV i listu motywacyjnego . Co więcej, ebook ten zawiera również plan stworzony przez autorkę dotyczący zagadnienia jakim jest szukanie pracy. Plan ten jest motywujący osoby poszukujące pracę do poważnego i odpowiedzialnego potraktowania tematu.

Coaching przy kuchennym stole LILIANNA KUPAJ
Coaching przy kuchennym stole – LILIANNA KUPAJ

Ebook Coaching przy kuchennym stole jest praktycznym przewodnikiem wskazującym drogę działania, aby skutecznie pomagać sobie oraz innym. Przeznaczona jest głównie dla kobiety, żony, matki. Przekazuje wiedzę, jak,krok po kroku stosować sprawdzone metody i narzędzia, aby kreatywnie wychodzić z trudnych sytuacji i jednocześnie się rozwijać. Zamierzeniem autorki było, by książka stała się „podręcznym mentorem”, który doradza i pomaga w codziennych sytuacjach.

Umysł Lidera IWONA MAJEWSKA-OPIEŁKA
Umysł Lidera IWONA MAJEWSKA-OPIEŁKA

Informacje zawarte w audio book są niezmiernie przydatne zarówno w pracy, jak i przede wszystkim dla siebie, w życiu prywatnym. Porządkują się pewne sprawy, jak spójność, marzenia, cele. Nagranie jest zrobione w taki sposób, że łatwo można skoncentrować się na tekście, wrócić i powtórzyć bardziej interesujące fragmenty. Gorąco polecam Umysł lidera każdemu kto chce lepiej sobą zarządzać.

Jak zostać szefem ebook autorstwa Tomasza Pietrzaka.
Jak zostać szefem? Tomasz Pietrzak.

Ebook ten pomaga przetrwać od pierwszego dnia w nowej pracy, do chwili, kiedy to Ty otrzymujesz awans na stanowisko szefa. Jest skierowany do osób, które chcą zostać szefem w swojej pracy (biurze, oddziale). Ten ebook to praktyczna i konkretna wiedza oraz doświadczenie zawodowe. Wszystkie aspekty w pigułce. Myśli i praktyka.

Strona 1 z 41234