Jesteś w kategorii: Psychologia

Menadżer doskonały. Przywództwo
Menadżer doskonały – Przywództwo

Lider w sposób nadrzędny traktuje LUDZI i formuje nowe wizje organizacji. Dla menadżera bardziej liczą się zadania, struktury, systemy.
Jeśli chodzi o styl pracy – menadżer – używa formalnych struktur, tworzy porządek w pracy, natomiast lider opiera się na mniej formalnych rozwiązaniach, wprowadza innowacje, ustala kierunki, inspiruje ludzi do wspólnego działania.

ebook 52 skuteczne psychorady
52 skuteczne psychorady

Całkowicie za darmo, prosto na Twoją skrzynkę e-mail
Aby otrzymać ebooka wystarczy złożyć zamówienie. Realizacja zamówienia nastąpi natychmiast. Jeśli się zdecydujesz, to już za chwilę będziesz mógł w pełni korzystać z porad psychologicznych zawartych w tym ebooku. Teraz już tylko od Ciebie zależy, jak bardzo polepszysz jakość swojego życia, czytając tę publikację.

Menadżer doskonały. Kreatywność, GRZEGORZ SZCZERBA
Menadżer doskonały. Kreatywność

„Menadżer doskonały. Kreatywność” to publikacje będące narzędziem dla wszystkich, którzy stawiają obie za cel doskonalenie umiejętności menadżerskich. I tak samo jak w jest w wielu innych dziedzinach życia wiedzy takiej nie nabędzie się na studiach. Otrzymujesz ją teraz w książce – od praktyka i mentora, który chce Cię wspierać podczas Twojej zawodowej edukacji.

Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale KAMILA ROWIŃSKA
Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Wartością tego ebooka pod tytułem: Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale jest możliwość uczenia się, poznawania i rozwijania swojego ego w odpowiednim dla siebie kierunku, szerokość spojrzenia i pogłębienie samoświadomości. Autorka pokazuje jak być autentycznie w kontakcie ze sobą, a to jest drogą do budowania dojrzałych relacji z drugim człowiekiem.

ebooki: Przestań odwlekać i zacznij działać!
Przestań odwlekać i zacznij działać!

Czy możliwe jest aby przestać odwlekać i zyskać dzięki temu zabiegowi więcej czasu dla siebie i wreszcie zacząć cieszyć się życiem? Nowy niesamowity ebook Bartłomieja Popiela znanego z jego poprzedniej książki Zrobię to dzisiaj! Z książki tej dowiemy się, jak wreście na zawsze położyć kres nawykowi jakim jest odkładanie różnych zadań na później. W ebooku znajdują się bardzo dobre oraz sprawdzone wskazówki i rady autora, które można uruchomić od razu i mieć wspaniały efekt pozwalający pozbycie się nawyku odkładania na później.

Strona 1 z 512345