Jesteś w kategorii: Przedsiębiorczość

Menadżer doskonały. Przywództwo
Menadżer doskonały – Przywództwo

Lider w sposób nadrzędny traktuje LUDZI i formuje nowe wizje organizacji. Dla menadżera bardziej liczą się zadania, struktury, systemy.
Jeśli chodzi o styl pracy – menadżer – używa formalnych struktur, tworzy porządek w pracy, natomiast lider opiera się na mniej formalnych rozwiązaniach, wprowadza innowacje, ustala kierunki, inspiruje ludzi do wspólnego działania.

ebooki prezentują "Emelemomania. Grzeczni chłopcy pracują na etacie, niegrzeczni w piramidach"
Emelemomania – PIOTR SMAŁA

Czy zastanawiałeś się nad tym, czy można po wielu porażkach możliwe jest rozpoczęcie czegoś nowego, innego, ciągłe próby i odnalezienie tego, co tak naprawdę nas interesuje, ebook ten to naoczny przykład wprost z naszego podwórka. Masz chęć coś zmienić, ale nie wiesz jak. Teraz masz i chęć, i szansę. Ucz się na błędach i sukcesach Piotra i wykreuj własną legendę

Niesprawiedliwa przewaga Robert Kiyosaki
Niesprawiedliwa przewaga Robert Kiyosaki

Czy nie jest tak, że zajęcia o finansach prowadzone są przez doradców, bankowców z Wall Street i wielkich banków. To ci sami ludzie, którzy mieli wpływ na obecny kryzys finansowy i co ciekawe korzystają na tej sytuacji. Ebook ten przedstawia prawdziwą edukację finansową jaką pragniesz dla siebie i swojej rodziny.

Biznes XXI wieku
Biznes XXI wieku – Robert Kiyosaki

Autor, będąc przedsiębiorcą, zaczynał wiele przedsięwzięć od samego początku. Analizie poddawał różne modele biznesowe, wśród których wyróżnia się marketing sieciowy. Chcesz wiedzieć dlaczego? Poznaj pewne fakty i mity o tym modelu binesowym, który łączy ideę pomagania ludziom i realny rozwój osobisty z zarabianiem konkretnych pieniędzy.

Jak wykorzystać pamięć w biznesie i podnieść zyski swojej firmy?
MNEMObiznes Andrzej Bubrowiecki

Ebook zawiera wiedzę o mechanizmach działania pamięci pod kątem wykorzystania jej w marketingu, reklamie i sprzedaży. Główny temat, na zasadzie logicznych powiązań, pogłębiają zagadnienia związane z psychologia sprzedaży, neuromarketingiem, psychologią percepcji. W odróżnieniu od innych poradników temat „pamięci” nie jest związany z „uczeniem się” w rozumieniu szkolnym czy akademickim, ale w całości dotyczy sfery biznesowej.

Strona 1 z 41234