Jesteś w kategorii: Inwestycje

Wszystko na temat inwestycji, poznaj najciekawsze ebooki

ebooki giełda, pasja, pieniądze
Giełda, pasja, pieniądze! Daniel Sokołowski

Doświadczony inwestor giełdowy oraz redaktor serwisu finansowego Investorsi.pl, a także autor cieszącej się dużym zainteresowaniem książki pt. „Czas na giełdę!”, napisał kolejnego ebooka.
Książka skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem swoich pieniędzy na szeroko rozumianym rynku kapitałowym. Przekazana wiedza wybiega poza suchą teorię i pomaga zrozumieć funkcjonowanie rynków w praktyce, dzięki wieloletniemu doświadczeniu autora, Daniela Sokołowskiego. Publikacja pokazuje, na czym można zarabiać i co robić, aby nie stracić swoich pieniędzy. Odpowiada na pytanie: Jak inwestują najlepsi i jak powielić ich sukcesy?

ebook jak być kobietą zadbaną finansowo
Jak być kobietą zadbaną finansowo Małgorzata Bladowska-Wrzodak

Przeczytaj tę książkę i zacznij uczyć się, “jak być kobietą zadbaną finansowo”, tak samo jak nauczyłaś się dbać o swoją edukację, karierę i wygląd. Bowiem wszystkim, czego potrzebujesz — jesteś ty sama.

ebook armia cesarza XIX zwojów zdobywcy pieniędzy
Armia cesarza DANIEL WILCZEK

Książka rozwiązuje największy problem inwestorów na GPW i FOREX, którzy zamiast zarabiać – tracą przez swoje emocjonalne decyzje. Każdy, kto działa pod wpływem emocji, znajdzie w niej nietypowe wskazówki, jak sobie z tym poradzić.

czas_na_gielde_ebook
Czas na giełdę!

Kiedy jest najlepszy moment aby zarabiać na giełdzie? Odpowiedź jest krótka i prosta, to właśnie dziś jest ten moment. Pamiętaj, najlepszy moment aby zacząć grę to tu i teraz.