Jesteś w kategorii: Finanse

ebooki z dziedziny finanse

Niesprawiedliwa przewaga Robert Kiyosaki
Niesprawiedliwa przewaga Robert Kiyosaki

Czy nie jest tak, że zajęcia o finansach prowadzone są przez doradców, bankowców z Wall Street i wielkich banków. To ci sami ludzie, którzy mieli wpływ na obecny kryzys finansowy i co ciekawe korzystają na tej sytuacji. Ebook ten przedstawia prawdziwą edukację finansową jaką pragniesz dla siebie i swojej rodziny.

ebook jak jeździć oszczędnie, na czym polega ekonomiczna jazda.
Jak jeździć oszczędnie ALEKSANDER SOWA

Ebook ten nie został napisany z myślą o profesjonalistach, ponieważ oni już wiedzą to, czego Ty jeszcze nie wiesz — że każdy samochód jest „oszczędny”. Nawet ktoś, kto szczególnie nie interesuje się samochodami lub dopiero zaczyna swoją przygodę jako kursant szkoły jazdy, spokojnie zrozumie tę publikację. Aleksander Sowa porusza tu bardzo ważną kwestię stylu jazdy. Na pewno wielokrotnie spotkałeś się z opinią, że niektóre osoby poprzez niewłaściwy styl jazdy szybciej niż inni kierowcy doprowadzają swój samochód do zużycia. To samo tyczy się paliwa. Jeżeli nie nauczysz się ekonomicznej i ekologicznej jazdy, zużyjesz go o wiele więcej niż kierowcy, którzy to potrafią. Dzięki poradnikowi szybko zmodyfikujesz swoje niedociągnięcia w jeździe i przedłużysz zarówno żywotność swojego samochodu, jak i sprawisz, że nie nadejdzie moment, w którym w twoim portfelu zaświeci pustka.

ebook planuj i bogać się, wolność finansowa
Planuj i bogać się czyli wolność finansowa – Steve Grounds

Książka ta nie opisuje jakiejkolwiek konkretnej dziedziny działalności finansowej. Przedstawia ona drogę, którą musi przebyć każdy, kto chce odnieść sukces finansowy. Dowiemy się z niej tego, czego trzeba się nauczyć, wprowadzić w życie i czego trzeba doświadczyć. Autor wyjaśnia w niej pewne kluczowe elementy kreowania bogactwa i uwalniania Twojego potencjału – zasady, które możesz stosować w każdej sytuacji, niezależnie od tego, jak wielki dystans dzieli Twoją obecną sytuację finansową od Twoich aspiracji.

ebook CZWARTA DROGA. Ulepszony System Finansów Osobistych
CZWARTA DROGA. Ulepszony System Finansów Osobistych Paweł Nowak

To druga książka z serii “Czwarta Droga”. Jej główną ideą jest “System Finansów Osobistych”.

ebook:

Pokazuje aspekt statyczny systemu finansów osobistych: składniki majątku i powiązania między nimi (strumienie albo przepływy).
Analizuje właściwości składowych systemu w długim okresie (procesy nabycia/wytworzenia, funkcjonowanie, likwidacja/zbycie).
Opisuje funkcjonowanie systemu finansów osobistych: ścieżki wzrostu i ubożenia, czynniki utrudniające i wspomagające.
Opisuje rezultaty analizy: zasady rozwoju, kierunki ewolucji, instrumenty zarządzania i wagę decyzji finansowych.

Strona 1 z 212