Jesteś w kategorii: Ciało i duch

ebooki z kategorii: Ciało i duch

Jak schudnąć i utrzymać ten efekt IWONA HABA
Jak schudnąć i utrzymać ten efekt IWONA HABA

Audiobook Jak schudnąć i utrzymać ten efekt to gotowe sprawdzone rozwiązania w walce z nadwagą. Dzięki niemu nie będziesz w swoich trudach sama. Już nie jesteś skazana na rady kiepskich trenerów, ani pseudo specjalistów, Gotowa i pełna wiedza stosowana przez samą autorkę. Wszystko, czego potrzebujesz, plejada prawdziwych mistrzów jest w tym albumie. Z nimi będzie Ci łatwiej: Mariusz Korpoliński, Wojciech Jermakow, Adam Hajduczenia.

Amatorski sport. Zawodowe myślenie IWONA HABA, ANNA MUCHA, DOROTA ŚWIETLICKA
Amatorski sport. Zawodowe myślenie

Dzięki temu audiobookowi dowiesz się, jak myślą, motywują się i działają zawodowcy. Przekonasz się, jak Ty możesz osiągnąć to, co zawodowcy dostają od trenera. Dowiesz się, po co chcesz ćwiczyć oraz pokonasz słomiany zapał. Pozytywna energia doda tobie siły aby wypracować dobre nawyki w dążeniu do wyznaczonych celów.

Coaching przy kuchennym stole LILIANNA KUPAJ
Coaching przy kuchennym stole – LILIANNA KUPAJ

Ebook Coaching przy kuchennym stole jest praktycznym przewodnikiem wskazującym drogę działania, aby skutecznie pomagać sobie oraz innym. Przeznaczona jest głównie dla kobiety, żony, matki. Przekazuje wiedzę, jak,krok po kroku stosować sprawdzone metody i narzędzia, aby kreatywnie wychodzić z trudnych sytuacji i jednocześnie się rozwijać. Zamierzeniem autorki było, by książka stała się „podręcznym mentorem”, który doradza i pomaga w codziennych sytuacjach.

Wpraw się w ruch Dariusz Miko
Wpraw się w ruch Dariusz Miko

Ebook kierowany jest do osoby, która pragnie schudnąć i zdaje sobie sprawę, że musi stosować najważniejszą z regół skutecznego odchudzania jaką jest fizyczna aktywność, ale nie wie za bardzo, od czego zacząć, jak bezpiecznie rozpocząć proste ćwiczenia.
Publikacją będą też zainteresowane osoby, które chcą zacząć prowadzić zdrowy tryb życia – aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie są dla nich ważnymi aspektami życia

Odchudzanie z pasją Marcina Wielgosza
Odchudzanie z pasją Marcin Wielgosz

Ebook ten kierowany jest do osób , które borykają się z problemami nadwagi lub otyłości, poszukują sposobu na poradzenie sobie z tymi problemami.
próbowała już wszystkiego, ale nic nie zadziałało w jej przypadku
doświadczyła efektu jo-jo
jest załamana, traci wiarę w to, że drzemią w niej siły do podjęcia walki z nadwagą
jest zdeterminowana
chce usłyszeć coś, co ją zmotywuje, da nadzieję

Strona 1 z 212