Jesteś w kategorii: Bestsellery

Ebooki w kategorii Bestsellery. Kup wg kategorii produktu. Znajdziesz tutaj ebooki z dziedziny motywacja, rozwój osobisty, przedsiębiorczość, NLP i wiele innych bestsellerów.

Umysł Lidera IWONA MAJEWSKA-OPIEŁKA
Umysł Lidera IWONA MAJEWSKA-OPIEŁKA

Informacje zawarte w audio book są niezmiernie przydatne zarówno w pracy, jak i przede wszystkim dla siebie, w życiu prywatnym. Porządkują się pewne sprawy, jak spójność, marzenia, cele. Nagranie jest zrobione w taki sposób, że łatwo można skoncentrować się na tekście, wrócić i powtórzyć bardziej interesujące fragmenty. Gorąco polecam Umysł lidera każdemu kto chce lepiej sobą zarządzać.

ŁAPA W ŁAPĘ - Andrzej Łapicki, Kamila Łapicka - Nowość!
ŁAPA W ŁAPĘ – Andrzej Łapicki, Kamila Łapicka

książka niezwykła i pełna dobrego humoru. Wiosną 2012 roku Andrzej Łapicki i jego żona Kamila prowadzili rozmowy o życiu, różnych poglądach oraz aktorach wielkiego formau, literaturze. Książka, pełna wspaniałego, przewrotnego poczucia humoru Andrzeja Łapickiego została skończona w czerwcu. Śmierć Wielkiego Aktora sprawiła, że stała się jego ostatnim słowem…

Obudź w sobie olbrzyma ANTHONY ROBBINS ebooki
Obudź w sobie olbrzyma – ANTHONY ROBBINS

Książka ta da Ci wiedzę i impet do działania, pozwoli przyjąć za własne trzy podstawowe zasady wprowadzania trwałych zmian. Pomoże Ci wymagać więcej poprzez uświadomienie Ci, jakie są i jakie powinny być Twoje obecne wymagania. Pomoże Ci pozbyć się tych przekonań, które nie pozwalają Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz się znaleźć, i umocnić te, które już dobrze Ci służą. Wreszcie, pomoże Ci wypracować strategie, które pozwolą Ci szybciej, łatwiej i z większą klasą osiągnąć pożądane rezultaty.

Strona 1 z 3123