Jak zostać szefem? Tomasz Pietrzak.

Ebook ten pozwoli Ci stać się szefem, liderem, kierownikiem w wymarzonej pracy. Czy chciałbyś dowiedzieć się, czym charakteryzuje się lider,  jak nim zostać? Być może twoja kariera zawodowa przebiega tak, że jesteś z niej zadowolony. Kolejnym krokiem o którym teraz  marzysz jest dostać awans zawodowy na

Autor: Tomasz Pietrzak
Liczba str.: 206
ISBN: 978-83-7701-584
Wydanie: I, 2012
cena: 14,90 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf
stanowisko kierownicze. Autorowi tego ebooka się to udało, a warto korzystać z doświadczeń ludzi, którzy osiągnęli już to, co jest i naszym marzeniem. Dowiedz się teraz, jak zostać kierownikiem i jakie cechy w sobie wyrobić, by tak się stało.

Ten ebook jest dla osób, które pragną osiągać sukces osobisty oraz sukces zawodowy, chcą awansować i chcą zorganizować sprawny zespół współpracowników. W dzisiejszym świecie jest zapotrzebowanie na szefów! W domu, piaskownicy, na etacie, w biznesie. Zawsze. Kiedy pracujesz w biurze, kiedy masz rodzinę, kiedy budujesz grupę sprzedażową.

Jak zostaje się liderem oraz zostać szefem? Przekształć swoje cele zawodowe w rzeczywistość.

Nieważne, na jakim etapie zawodowym obecnie jesteś, nieważne, w jakiej firmie pracujesz, a już najmniej ważne jest to, co wmówiło ci otoczenie.

Przeczytaj ten poradnik, jeśli interesuje Cię prawdziwy sukces zawodowy.

Tylko pamiętaj, bez żadnych wymówek!

Już za chwilę poznasz kolejne stopnie wtajemniczenia, które zderzają się w jednym miejscu — Twojego zawodowego awansu i drabiny społecznej, która zaprowadzi Cię na sam szczyt.

Czym jest sukces zawodowy?

Najogólniej jest to aktywność zawodowa na najwyższym poziomie swoich możliwości, przy jednoczesnej dbałości o inne sfery życia.

cena: 14,90 złkup (wersja PDF, EPUB, MOBI)