Jak zdać egzamin?

UWAGA: To już drugie wydanie tej publikacji, która zbiera wysokie oceny naszych Czytelników.
Koniec z poświęcaniem czasu podczas sesji na dodatkową naukę kosztem przyjemności . Koniec z oblanymi egzaminami i słabymi ocenami! Oto sprawdzone naukowo sposoby, aby zdawanie  egzaminów stało się dla Ciebie
Autor: PAWEŁ SYGNOWSKI
Liczba str.: 90
ISBN: 978-83-7582-796-5
Wydanie: 4, 2009
cena: 21,90 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf
błahostką Dlaczego masz dostawać mierne oceny na egzaminach, skoro możesz dostawać najwyższe, przy włożeniu w naukę tego samego (lub mniejszego) wysiłku? Jesteś studentem / uczniem i zbliża się duży i trudny egzamin? A może masz sesję / poprawki i czeka Cię cała seria egzaminów? Niezależnie od tego, w jakim położeniu teraz jesteś, zastanów się:
  • Czy wyniki, jakie osiągasz na egzaminie, nie satysfakcjonują Cię i chcesz dostawać wyższe oceny?
  • Czy z powodu stresu zapominasz to, o czym długo czytałeś podczas przygotowań do egzaminu?
  • Czy uważasz, że oceny, które dostajesz, nie odzwierciedlają wysiłku, jaki wkładasz w naukę?
  • Co sprawia, że niektórzy studenci / uczniowie raz za razem dostają wysokie oceny, a inni, mimo włożonego wysiłku, mają słabe stopnie?

Tak, możesz pozbyć się tych wszystkich problemów.

Czy przeszła Ci kiedyś przez głowę podobna myśl: „To niesprawiedliwe. Dlaczego niektórzy zdają każdy egzamin,nawet gdy się mniej uczą ode mnie, a ja żeby zdać, muszę kuć dwa razy więcej niż inni?”. Nie oszukujmy się. Dzisiejsze życie studenta nie dla wszystkich jest usłaną różami sielanką. Właściwie to coraz więcej i więcej studentów, oprócz obowiązku uczenia się i zdawania egzaminów, ma jeszcze pracę, dodatkowe zajęcia i wiele innych spraw na głowie. A przecież wszyscy potrzebujemy odrobiny czasu dla siebie i na rozrywkę. Jak znaleźć na to wszystko czas i co zrobić, aby egzaminy zdawać za każdym razem, jednocześnie nie poświęcając na to dziesiątek godzin ciężkiej nauki? Jest na to sposób i wcale nie musisz się urodzić geniuszem, aby z niego korzystać. Prawie wszystko, co musisz zrobić, to poznać właściwy sposób nauki i skuteczne techniki zapamiętywania wiedzy wymaganej na egzaminie. Poznasz je już wkrótce. Jednak to jeszcze nie wszystko, co jest potrzebne aby zdawać wszystkie egzaminy na wysokie oceny, przy minimalnym wysiłku.
cena: 21,90 złkup (wersja PDF)