Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej.

Czy nie zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórym osobom się świetnie powodzi, a niektórym nie ? A może od czasu do czasu myślisz o swoich potrzebach, marzysz i kombinujesz jak to zrobić żeby kupić coś co jest ogólnie osiągalne lecz dla Ciebie zbyt drogie. Może nawet częściej o tym myślisz, niż sobie z tego zdajesz sprawę. Myślisz, że jest dobrze, ale zawsze

Autor: ANDRZEJ MAŃKA
Liczba str.: 197
ISBN: 978-83-7701-223-9
Wydanie: Wydanie I, 2011
cena: 21,90 zł sprawdź
Dostępne wersje książki:
mogłoby być lepiej, albo, że jest źle, tragicznie i do niczego, że życie jest bez sensu. Tylko po co doprowadzać się do takiego stanu. Jeżeli czujesz potrzebę zrobienia czegoś dla siebie, stanąć na nogi, odbić się od dna, albo po prostu polepszyć sobie już dość dobry byt, to książka "Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej" jest właśnie dla Ciebie.

Autor porusza w niebanalny sposób polską rzeczywistość. Opisuje on nawyki i zachowania Polaków, które w zależności od myślenia danego człowieka prowadzą, albo do bogactwa, albo do biedy. Pokazuje bardzo obrazowo, konkretnie i praktycznie w jaki sposób dochodzić do bogactwa w Polsce. Ta książka nie tylko zawiera ogólne dobre rady. Znajdziesz w niej przede wszystkim bardzo dobre praktyczne przykłady, co należy zrobić i jak wyjść z sytuacji, w której obecnie się znajdujesz. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ilość jest najważniejsza, ale sposób w jaki zarządzamy pieniędzmi, bo to właśnie decyduje o prawdziwym bogactwie.

Dzięki tej publikacji zyskasz wiedzę, która pomoże Ci zarabiać pieniądze i nimi mądrze zarządzać. Dowiesz się jak swoją drogę do bycia zamożnym zaczynali ludzie, którzy teraz są bogaci, i co ważne, jak dokonali tego żyjąc w Polsce. Dowiesz się jak swoje pasje i zainteresowania przekształcić w produkt, który obróci się w Twój zysk i osobisty sukces. Uświadomisz sobie także swój tok myślenia oraz konieczność dokonania w nim istotnych zmian. Czy wiesz, ze każdy pomysł jaki znajdziesz w tej książce został już sprawdzony ? więc możesz skorzystać z doświadczenia innych i wiedzy na temat pieniędzy, który jest pokazany z bardzo różnych perspektyw. Jeżeli szukasz nowych pomysłów które wskażą Ci, jak wykonać ten pierwszy krok do dostatniego życia, jeżeli chcesz uczynić swoje życie lepszym, jeżeli chcesz się dowiedzieć jak żyć w dobrobycie i otworzyć swój umysł na lepsze jutro, to przeczytaj tę książkę i sam wyciągnij z niej wnioski. Gorąco polecam !