Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej.

Czy nie zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórym osobom się świetnie powodzi, a niektórym nie ? A może od czasu do czasu myślisz o swoich potrzebach, marzysz i kombinujesz jak to zrobić żeby kupić coś co jest ogólnie osiągalne lecz dla Ciebie zbyt drogie. Może nawet częściej o tym myślisz, niż sobie z tego zdajesz sprawę. Myślisz, że jest dobrze, ale zawsze

Autor: ANDRZEJ MAŃKA
Liczba str.: 197
ISBN: 978-83-7701-223-9
Wydanie: Wydanie I, 2011
cena: 21,90 zł sprawdź
Dostępne wersje książki:
mogłoby być lepiej, albo, że jest źle, tragicznie i do niczego, że życie jest bez sensu. Tylko po co doprowadzać się do takiego stanu. Jeżeli czujesz potrzebę zrobienia czegoś dla siebie, stanąć na nogi, odbić się od dna, albo po prostu polepszyć sobie już dość dobry byt, to książka "Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej" jest właśnie dla Ciebie.

Autor porusza w niebanalny sposób polską rzeczywistość. Opisuje on nawyki i zachowania Polaków, które w zależności od myślenia danego człowieka prowadzą, albo do bogactwa, albo do biedy. Pokazuje bardzo obrazowo, konkretnie i praktycznie w jaki sposób dochodzić do bogactwa w Polsce. Ta książka nie tylko zawiera ogólne dobre rady. Znajdziesz w niej przede wszystkim bardzo dobre praktyczne przykłady, co należy zrobić i jak wyjść z sytuacji, w której obecnie się znajdujesz. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ilość jest najważniejsza, ale sposób w jaki zarządzamy pieniędzmi, bo to właśnie decyduje o prawdziwym bogactwie.

Dzięki tej publikacji zyskasz wiedzę, która pomoże Ci zarabiać pieniądze i nimi mądrze zarządzać. Dowiesz się jak swoją drogę do bycia zamożnym zaczynali ludzie, którzy teraz są bogaci, i co ważne, jak dokonali tego żyjąc w Polsce. Dowiesz się jak swoje pasje i zainteresowania przekształcić w produkt, który obróci się w Twój zysk i osobisty sukces. Uświadomisz sobie także swój tok myślenia oraz konieczność dokonania w nim istotnych zmian. Czy wiesz, ze każdy pomysł jaki znajdziesz w tej książce został już sprawdzony ? więc możesz skorzystać z doświadczenia innych i wiedzy na temat pieniędzy, który jest pokazany z bardzo różnych perspektyw. Jeżeli szukasz nowych pomysłów które wskażą Ci, jak wykonać ten pierwszy krok do dostatniego życia, jeżeli chcesz uczynić swoje życie lepszym, jeżeli chcesz się dowiedzieć jak żyć w dobrobycie i otworzyć swój umysł na lepsze jutro, to przeczytaj tę książkę i sam wyciągnij z niej wnioski. Gorąco polecam !

6 myśli nt. „Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej.

 1. Adam Szyndler

  To jest właśnie problem Polaków, ale chyba ludzi w ogóle. Więcej zarabiam, więcej wydaję. A rzecz należy ujrzeć w pytaniu: Jak długo nie pracując (nie osiągając dochodów z różnych źródeł jestem w stanie żyć na danym poziomie?). Później są tragedie…choroba, wypadek, a koszty stałe są. I stajemy się niewolnikami zobowiązań I tak w kółko do końca

  Odpowiedz
 2. Pingback: Noclegi Zakopane, szkolenia aktuarialne, hotels warszawa, london, moscow,new york noclegi.entro.pl » Eksiążka

 3. Pingback: Puzzle drewniane – Książka elektroniczna

 4. Justyna

  Zaintrygowała mnie ta książka, bo może warto rzeczywiście zmienić swój tok myślenia o pieniądzach i zacząć działać w innym kierunku, uczyć się na cudzych przykładach i rozwiązaniach.

  Odpowiedz
 5. Paulina

  Wysłuchałam tą książki i uważam, że jest super. Fajnie, że autor opisuje Polskę, co pozwoliło mi lepiej ją zrozumieć. Powiem wam, że słuchałam jej jadąc samochodem. Dobre spędzenie czasu, gdy są korki.
  Aha, po tej książce wierzę, że uda mi się zdobyć bogactwo. Zaczęłam od swojego nastawienia i wiecie co, myślę, że mniej mnie denerwuje moje życie, a skupiam się na tym co pozytywne.

  Odpowiedz
 6. Anka

  Teraz wiem, że muszę inaczej spojrzeć na temat pieniędzy. Muszę zacząć myśleć szerzej, trochę inaczej niż dotychczas na zarządzanie moimi pieniędzmi. Muszę zmienić również mój polski tok myślenia, bo jak widzę to mnie dużo ograniczało. Cóż, i może się uda spełnić skryte marzenia. Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam tej książki.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *