Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Marzeniem każdego kto ma przed sobą zadanie napisania pracy licencjackiej albo pracy magisterskiej jest życzenie aby poszło sprawnie, mądrze i szybko. Każdy z nas chce żeby praca była dobrze przemyślana najpierw pod kątem doboru tematu. Później chcemy, żeby było łatwo o wybór materiałów dotyczących tegoż tematu. I co bardzo ważne chcemy mieć wiedzę dotyczącą pisania całej pracy, żeby była

Autor: Alicja Kaszyńska
Liczba str.: 235
ISBN: 978-83-7701-165-2
Wydanie: Wydanie 4, 2008
cena: 19,97 zł sprawdź
Dostępne wersje książki:
treściwa, wartościowa, wyjątkowa, po prostu stworzona przez nas samych.

Dla większości studentów napisanie samemu pracy, to jedno z największych wyzwań podczas studiów. Wiedzę o tym jak napisać dobrze i w jaki sposób pracę licencjacką czy pracę magisterską studenci otrzymują od swoich wykładowców, ale takie informacje często nie są wyczerpujące i niestety nie wystarczają. Jest to wiedza powierzchowna i nadal student nie wie na co ma zwrócić uwagę, jak przeprowadzić ankiety, jak formatować pracę, itp. A gdy uda mu się szczęśliwie zebrać potrzebne książki, to i tak się zastanawia od czego zacząć. Nic więc dziwnego, że studenci najczęściej wpadają w panikę na samą myśl o pisaniu pracy.

Czy wiesz jakby to było nie mieć żadnego problemu z rozpoczęciem pisania pracy, na co zwrócić największą uwagę, co jest ważne oraz czym się kierować przy wyborze tematu, żeby Twoja praca była wartościowa i jednocześnie, co robić, aby jej pisanie sprawiło Tobie przyjemność. Przecież i Ty możesz bez żadnych problemów poruszać się wśród licznej fachowej literatury. Jeżeli masz wiele pytań dotyczących pisania swojej pracy, to znaczy, że książka „Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową” jest właśnie dla Ciebie i pomoże Ci dobrze i profesjonalnie podejść do tematu, rozwinąć i skończyć pisanie pracy. Będziesz wiedział jak napisać strukturalnie logiczną, merytorycznie dobrą, edytorsko piękną pracę oraz będziesz wiedzieć jak ją obronić z pełnym sukcesem.

BB