Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Marzeniem każdego kto ma przed sobą zadanie napisania pracy licencjackiej albo pracy magisterskiej jest życzenie aby poszło sprawnie, mądrze i szybko. Każdy z nas chce żeby praca była dobrze przemyślana najpierw pod kątem doboru tematu. Później chcemy, żeby było łatwo o wybór materiałów dotyczących tegoż tematu. I co bardzo ważne chcemy mieć wiedzę dotyczącą pisania całej pracy, żeby była

Autor: Alicja Kaszyńska
Liczba str.: 235
ISBN: 978-83-7701-165-2
Wydanie: Wydanie 4, 2008
cena: 19,97 zł sprawdź
Dostępne wersje książki:
treściwa, wartościowa, wyjątkowa, po prostu stworzona przez nas samych.

Dla większości studentów napisanie samemu pracy, to jedno z największych wyzwań podczas studiów. Wiedzę o tym jak napisać dobrze i w jaki sposób pracę licencjacką czy pracę magisterską studenci otrzymują od swoich wykładowców, ale takie informacje często nie są wyczerpujące i niestety nie wystarczają. Jest to wiedza powierzchowna i nadal student nie wie na co ma zwrócić uwagę, jak przeprowadzić ankiety, jak formatować pracę, itp. A gdy uda mu się szczęśliwie zebrać potrzebne książki, to i tak się zastanawia od czego zacząć. Nic więc dziwnego, że studenci najczęściej wpadają w panikę na samą myśl o pisaniu pracy.

Czy wiesz jakby to było nie mieć żadnego problemu z rozpoczęciem pisania pracy, na co zwrócić największą uwagę, co jest ważne oraz czym się kierować przy wyborze tematu, żeby Twoja praca była wartościowa i jednocześnie, co robić, aby jej pisanie sprawiło Tobie przyjemność. Przecież i Ty możesz bez żadnych problemów poruszać się wśród licznej fachowej literatury. Jeżeli masz wiele pytań dotyczących pisania swojej pracy, to znaczy, że książka „Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową” jest właśnie dla Ciebie i pomoże Ci dobrze i profesjonalnie podejść do tematu, rozwinąć i skończyć pisanie pracy. Będziesz wiedział jak napisać strukturalnie logiczną, merytorycznie dobrą, edytorsko piękną pracę oraz będziesz wiedzieć jak ją obronić z pełnym sukcesem.

BB

2 myśli nt. „Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

  1. Mateusz Kulesza

    Bardzo przydatny e-book przy pisaniu pracy licencjackiej. Dużo przystępniej niż na seminariach można dowiedzieć się jak powinna wyglądać praca, co zawierać oraz na co zwrócić uwagę przy jej pisaniu, tak by została dobrze oceniona.

    Odpowiedz
  2. Kamila Urbaniak

    E-book oceniam na 4. Jak się okazuje niestety każda uczelnia ma inne wytyczne co do pisania pracy dyplomowej i są one często rozbieżne z tym co jest napisane w publikacji. Nie mniej jednak kilka zamieszczonych tam informacji jak sobie z czymś poradzić lub jak rozwiązać okazało się przydatnymi. Ocena 4 ponieważ tak jak w szkole zasługuje na 4 :)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *