Inwestuj we własny dług – SŁAWOMIR ŚNIEGOCKI

Inwestycja we własny dług.

Stwierdzenie "inwestycja we własny dług" może wydawać się przynajmniej dziwna.  A co jak po kilku miesiącach ten dług zacznie się sam spłać?

Tytuł książki "Inwestuj we własny dług"  jest dość kontrowersyjny i pewnie pojawią się

Autor: SŁAWOMIR ŚNIEGOCKI
Liczba str.: 128
ISBN: 978-83-7582-879-5
Wydanie: Wydanie 1, 2009
cena: 21,90 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf
tacy, którzy stwierdzą, że to wynik braku odpowiedniej wiedzy ekonomicznej. Przecież słowo dług trudno postawić obok siebie ze słowem inwestycja.

Autor celowo użył razem słów dług oraz inwestycja aby sprowokować, pobudzić do myślenia osoby sceptyczne.

Tak naprawdę brakuje na rynku książki, ebooka poruszającego zagadnienia typu: jak działa pieniądz. Książka nie jest poradnikiem dla ekonomistów czy gracy giełdowych, jest poradnikiem pomagającym prowadzić budżet domowy. Tematy z jakimi spotkasz się w tym ebooku to: jak brać mądre kredyty, nauka prawidłowego inwestowania pieniędzy.

Finansowa inteligencja.

Książka zawiera między innymi takie pojęcia jak finansowa inteligencja, która definiuje zasady mądrego zarządzania finansami.

Czy to w ogóle możliwe, żeby kredyt mieszkaniowy na 500 tysięcy złotych spłacił się sam? Wyobraź sobie, że niedawno udało Ci się kupić piękny i komfortowy dom. To wspaniałe, że jesteś na swoim, ale Twoi znajomi trochę zazdroszcząc przypominają Ci prawdę, mówiąc: To dom banku, nie Twój. To powoduje, że pragniesz jak szybciej spłacić to zobowiązanie. A tu nagle, z niewiadomych przyczyn za kilka miesięcy dostajesz 500 tysięcy złotych, np. wygrywasz lub otrzymujesz spadek.  I co, każdy robi w tym momencie? Po prostu przekazuje pieniądze na spłatę całego długu.

Co wtedy zrobisz TY?

Prawdopodobnie pomyślisz jak 99,7 % Polaków i powiesz: No jak to co? Spłacam cały kapitał kredytu hipotecznego i jestem wolnym człowiekiem. I tutaj właśnie tkwi podstawowy błąd w zarządzaniu finansami czy spłacania kredytu.

Uwaga. Czy już chcesz dowiedzieć się, jak to możliwe, że po całym okresie spłaty długu np. 30 lat możesz mieć trzy mieszania zamiast jednego? Oto lekcja finansowej inteligencji.

Zamiast spłacać kapitał inwestuj w dług.

Wyobraź sobie, że postąpisz według idei "inwestuj we własny dług" i zamiast spłacać cały kapitał kredytu za 500 tysięcy zł, kupujesz dwa mieszkania i przeznaczasz je pod wynajem. Dochody uzyskane z wynajmu przeznaczasz co miesiąc na spłatę raty zaciągniętego kredytu. Rachunek jest prosty i logiczny - po 30 latach masz spłacony kredyt (spłaciły go nieruchomości, nie Ty) i 3 nieruchomości na własność. I teraz najlepsze. W 31. roku Twojej inwestycji te dwie nieruchomości cały czas na Ciebie pracują. Nie masz już kredytu i możesz możesz na emeryturze zwiedzać cały świat.

Autor w tym ebooku, drogi Czytelniku, przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces wychodzenia z zadłużenia. W książce znajdziesz testy, tabele do wypełnienia, przykłady autentycznych osób,  wszystko opisane jest jasno i przejrzyście, prostym językiem bez nadużywania specjalistycznego języka finansowego. Końcowym efektem jest wykorzystanie załączonego narzędzia do inwestowania we własny dług. Pozwala ono znacznie szybciej spłacić wszystkie swoje długi i w efekcie wyjść z pętli zadłużenia.

- Sławomir Śniegocki

Po przeczytaniu tych jedynie wstępnych informacji dowiadujemy się:

Dlaczego wpadamy w pętle kredytowe? Dlaczego 3,3 miliona Polaków ma problemy ze spłacaniem długu? Dlaczego tyle mówi się o tym, jak się zadłużyć, a tak mało słyszy się o tym, jak się "oddłużyć"? BONUS 1: Odbierz urodzinowy prezent, publikację pt. "Jak zaplanować swój finansowy sukces?" Tu dowiesz się więcej >>

Zupełnie za darmo wszystkim tym, którzy zdecydują się na zakup "Inwestuj we własny dług".

7 BONUSÓW: 7 filmów instruktażowych, z których dowiesz się jeszcze więcej na temat wolności finansowej.

1. "Dlaczego, mimo że ciągle pracujesz, jakoś się nie bogacisz?"

Ten wykład video pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego mimo, że ciężko pracujesz nie osiągasz zakładanych wyników. Co najważniejsze otrzymasz instrukcje, jak krok po kroku zmieniać tą sytuację.

2. "Co zrobić, kiedy brakuje Ci do pierwszego"

Czy zdarza Ci się, że brakuje do pierwszego? Czy często zastanawiasz się nad tym dlaczego mimo szczerych chęci Twoje finanse nie wyglądają różowo? Po obejrzeniu tego filmiku to już nie musi być Twój problem. Wszystko zależy jednak od Ciebie.

3. "Rozwiązanie największego problemu z niezależnością finansową"

Ten film to "tylko" 5 konkretnych historii opowiadających o tym, w jaki sposób inni zdobyli niezależność finansową. Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę jak motywująco mogą podziałać na Ciebie historie tych, którym się udało.

4. "Sekret oszczędzania małych sum"

Z tego bonusowego materiału dowiesz się co stanie się za rok z Twoimi finansami, gdy już dziś wprowadzisz do swojego życia zasadę oszczędzania małych sum.

5. "Jak SZYBCIEJ osiągnąć niezależność finansową"

Tylko dwie rzeczy dzielą Cię od wejścia na drogę szybkiego ruchu w kwestii zarządzania twoimi pieniędzmi. Zobacz koniecznie dwie proste i oburzająco skuteczne techniki.

6. "Cała Prawda o Kursie Optymalizacji Życia"

Uwaga, może Cię to oburzyć! Z tego video dowiesz się, że siedzenie w domu jest bardziej kosztowne niż podróże do jakiegokolwiek miejsca na świecie, o którym marzysz.

7. "Jak zoptymalizować swoje życie i spełnić marzenia już TERAZ?"

Dowiesz się, w jaki sposób zoptymalizować swoje życie tak, aby osiągać szybciej i łatwiej to, czego chcesz w życiu.

Jak zastosować w swoim życiu 7 sprawdzonych sposobów na wyjście z długów? Na czym polega prawo Parkinsona? Jeżeli zarabiając coraz więcej, masz realnie coraz mniej pieniędzy, warto przeczytać ten rozdział. Jak napisać i wprowadzić w życie Indywidualny Plan Naprawczy Twoich finansów? Czym różni się dobry dług od złego i dlaczego warto wybrać lepszą opcję? Masz kilka kredytów i nie wiesz, który i jak spłacić jako pierwszy? Skąd biorą się problemy finansowe w Twoim życiu i jak już nigdy się nie zadłużać? W co inwestować, gdy spłacisz już kredyt?

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+ Kliknij, aby dowiedzieć się, dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne. Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy.

Dlaczego warto mieć wydanie drukowane tej książki? Dostrzegamy olbrzymi potencjał tej publikacji i wierzymy, że warto do niej wracać stale i w każdym miejscu. Inspiruje ona do tego, aby stale rozwijać swoją finansową inteligencję.

Czas na sprawdzian i poważną decyzję, którą tylko Ty możesz podjąć: bogacić siebie czy banki?