GPW I – Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

Pozyskaj dodatkowe pieniądze.

Czy zdarza się Tobie zastanawiać na tym skąd pozyskać dodatkowe pieniądze. Czy nie lepiej zamiast dorabiać na dodatkowym etacie zainwestować na giełdzie? Jak często myślisz o podjęciu decyzji, która może zmienić twoje życie na lepsze?

Inwestor giełdowy z 10 letnim doświadczeniem jest autorem ebooka

Autor: MARCIN KRZYWDA
Liczba str.: 198
ISBN: 978-83-7701-098-3
Wydanie: Wydanie 3, 2008
cena: 27,90 zł sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf
"GPW - Giełda papierów wartościowych w praktyce". Marcin Krzywda w swoich książkach korzysta z własnego doświadczenia oraz wiedzy z dziedziny inwestowania na GPW.

Oto zagadnienia jakie poruszane są w ebooku "GPW I – Giełda Papierów Wartościowych w praktyce":

Dlaczego warto, a nawet trzeba inwestować? Co oznaczają skróty oraz terminy zwiążane z giełdą, jak działa sama giełda? W jakie papiery wartościowe możesz inwestować? Czy istnieją odpowiednie strategie inwestycyjne dla osób zaczynających przygodę z giełdą? Jak grać, aby wygrać?

 

Czy jesteś przygotowany na większą ilość pieniędzy?

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie tego ebooka, odpowiedz sobie na pytanie, czy gotowy jesteś na większą ilość pieniędzy?

Nie myśl na razie o tym,  jak dużo pieniędzy możesz zarobić i to w bardzo krótkim czasie. Tego wszystkiego dowiesz się z treści, którą zawiera książka.

Warren Buffett – słynny inwestor, drugi najbogatszy człowiek świata powiedział:

"Dlaczego więc nie zacząłeś lub nie zaczęłaś z sukcesem inwestować na giełdzie?". Większość ludzi odpowie: "Bo nie wiedziałem, jak to się robi, bo bałem się strat…". Możesz dalej iść tym torem. Możesz też jednak zmienić myślenie i poznać, jak pasjonujące jest inwestowanie. Nawet jeśli nie masz żadnych pieniędzy – dzięki grze giełdowej "na sucho".

 

To pieniądze powinny zarabiać na Ciebie.

Spraw aby twoje pieniądze pracowały na Ciebie. Tak już jest, że ludzie bogaci stają się jeszcze bogatsi natomiast biedni coraz biedniejsi. Takie myśli pojawiają się u osób, które obawiają się zmian oraz nie do końca wiedzą jak rozpocząć inwestowanie.

To jak będzie wyglądała przyszłość twojego życia zależy jedynie od Twoich decyzji. Już teraz zamów ebooka "GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce."

Ten ebook w przyjazny sposób tłumaczy, jak zacząć inwestycje na giełdzie. Jak postawić pierwsze kroki na GPW i zacząć zarabiać na giełdzie, nie wychodząc z domu?

Pamiętaj!  Jednak decyzję – czy dalej pracować na pieniądze, czy zacząć je pomnażać na giełdzie (gdzie możesz zarabiać, bez względu na to, co w danej chwili robisz) – musisz podjąć samodzielnie.