Fundusze unijne i europejskie

 

Ebook poruszający tematykę sposobów pozyskiwania środków pomocowych z UE.

Jaka część z 90 mld euro zostanie przekazane twojej firmie ze środków, które otrzymała Polska z kasy unijnej na lata 2007 - 2013?  Odpowiedź jest tylko jedna, to

Autor: Anna Szymańska
Liczba str.: 335
ISBN: 978-83-7582-228-1
Wydanie: Wydanie 3, 2008
cena: 37,00 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf
wszystko zależy w znacznym stopniu od Ciebie. Firma może otrzymać ogromną pomoc finansową, pod warunkiem poważnego podejścia do tematyki pozyskiwania środków finansowych.

 

Pisanie skutecznych wniosków.

Przed tobą wiele nauki, aby zacząć pisanie skutecznych wniosków, dzięki którym będziesz mógł otrzymać potężny zastrzyk finansowy dla firmy.

Anna Szymańska jest osobą zajmującą się procesem pozyskiwania środków unijnych. Podczas jej działalności i nabytej wiedzy udało się pozyskać ponad 150 mln zł. Ta wiedza została właśnie zawarta w tej edycji ebooka.

Oto teraz dostępny jest poradnik, który przedstawia najważniejsze etapy przygotowywania skutecznych planów i wniosków o dofinansowanie na lata 2007 -2013. Wiedza jest przekazana w sposób humorystyczny, dodatkowo treść jest zaopatrzona dowcipnymi rysunkami. Przykład poniżej.

Eksiążka odkrywa przed nami istotę całego procesu dofinansowani wraz z wyjaśnieniem zagadnień związanych z tematyką fundusze na lata 2007-2013 oraz informacje krok po kroku, jak napisać wniosek, gdzie go złożyć i jaki powinien być, aby został pozytywnie rozpatrzony. Teraz dzięki ebookowi "Fundusze unijne i europejskie" zaoszczędzimy sobie żmudne i wielogodzinne poszukiwanie w Internecie.

Cenne informacje jakie zawiera ebookFundusze unijne i europejskie”:

- jakimi funduszami pomocowymi będziemy dysponować w latach 2007-2013. - czy i jakie masz szanse na uzyskanie dofinansowania własnych projektów. - co to jest: konwergencja, kwantyfikacja, wskaźniki, matryca logiczna, itd. - jak się w tym poruszać. - krok po kroku, jak się przygotować do absorpcji. - wokół czego „kręcą się” fundusze pomocowe. - jak uniknąć nieuczciwych „pomocników” w sporządzaniu aplikacji. - jakie będą programy operacyjne w latach 2007-2013 i po co one są. - co to jest wniosek, studium wykonalności, biznes plan itd.. - co to są polityki horyzontalne i jak je rozumieć.

Uwaga: Jest to pierwsze na rynku, całościowe (335 stron), omówienie nowego okresu finansowania na lata 2007 - 2013. Zawiera wiele informacji praktycznych, możliwych do zastosowania przez osoby, firmy, jednostki samorządu terytorialnego. I to jest najwiekszy walor książki - przedstawienie "nowych" funduszy i niektórych metod ich pozyskiwania, stałych dla wszystkich chętnych.

 

Skorzystaj z wiedzy Anny Szymańskiej, która pozyskała ze środków unijnych ponad 100 mln złotych.

Teraz, kiedy jesteś już gotowy do zakupu ebooka, który może być najlepszą inwestycją w historii Twojej firmy, skorzystaj z możliwości posiadania tej eksiążki, by już teraz cieszyć się dostępem do tej bezcennej wiedzy.

Tu można pobrać darmowy fragment ebooka: Pobierz  darmowy ebook