Fitness


Czy obwiniałaś się kiedyś za zjedzenie następnej porcji ciasteczek, dodatkowego kawałka tortu. Pokusa zawsze jest wielka, a na efekty nie trzeba długo czekać.

Jeżeli myślałaś kiedykolwiek o tym, by mieć ładną figurę i piękne ciało. Czy chciałabyś budzić zachwyt na plaży i dumnie chadzać brzegiem morza. A

Autor: EWELINA JAKUBIAK
Liczba str.: 82
ISBN: 978-83-7582-640-1
Wydanie: Wydanie I, 2008
cena: 21,70 zł sprawdź
Dostępne wersje książki:
może chciałabyś poczuć się po prostu lżejsza, zobaczyć płaski brzuch, jędrniejsze ciało, poczuć się profesjonalnie zadbana. Jeżeli tak, to ta e-książka jest właśnie dla Ciebie. Skierowana jest właśnie dla kobiet, bo wyczulona jest na indywidualne potrzeby kobiety. Pomoże Tobie w sposób w pełni profesjonalny przy wykonywaniu ćwiczeń. Dowiesz się jak zmotywować się do ćwiczeń, jak ciężko trening zmienić w pełną pasji nową formę aktywnego spędzania wolnego czasu, jak skutecznie spalić tkankę tłuszczową, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie, jaka jest prawidłowa postawa przy wykonywaniu ćwiczeń, jakie są typowe błędy ćwiczących. Są tu zawarte informacje o tym jak świadomie ćwiczyć.

Wraz z ebookiem otrzymasz również zupełnie za darmo odnośniki do 3 filmów. Po przeczytaniu e-książki będziesz dokładnie wiedziała na jakie zajęcia w klubie fitness się zapisać oraz jaki sprzęt powinnaś wybrać do ćwiczeń. Na siłowni również sama świetnie sobie poradzisz bez instruktora, a co najważniejsze od pierwszego dnia ćwiczeń będziesz w sposób efektywny i optymalny pracować na Twoje pożądane efekty, ponieważ będziesz wiedziała jak świadomie i poprawnie trenować przed pójściem na siłownię.

Jeżeli marzy się Tobie określony efekt końcowy i chcesz być z niego zadowolona, to musisz posiadać odpowiednią wiedzę jak to zrobić. W telewizji, w gazetach, ogólnie w mediach informacji na temat ćwiczeń, czy diet jest mnóstwo, ale osobie niezajmującej się tym fachowo, wybranie czegoś dostosowanego do siebie jest bardzo trudne, a poukładanie całej wiedzy w jedną logiczną całość jest bardzo pracochłonne, a może nawet nierealne. Okazuje się bowiem, że w każdej dziedzinie, alby osiągnąć sukces należy zaznajomić się z tematem.

Dzięki opracowaniu systemu przez autorkę, nawet nie zauważysz kiedy nauczysz się wszystkiego co jest potrzebne właśnie Tobie.