Archiwa tagu: szczęście

Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Twój prywatny coach w formacje ebooka którego autorem jest  .

Buduj swoje życie

Pewnie jak każdy miewasz czasami takie chwile, gdy twoje życie zaczyna obracać się w szybkim tempie, każdy dzień to rutynowe czynności i nagle nadchodzi chwila refleksji, że „coś”
Autor: KAMILA ROWIŃSKA
Liczba str.: 239
ISBN: 978-83-7701-672-5
Wydanie: I, 2013
cena: 34,90 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf
należałoby zmienić? Pragniesz zatrzymać się i na nowo określić kierunek działania? To buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale. Czy nie powinieneś sprawdzić stanu swojego życiowego konta? Zajrzeć do szuflad, wyrzucić z nich wszystko i przejrzeć na nowo? Spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka i na tyle, na ile to obiektywnie możliwe, sprawdzić swój poziom zadowolenia z poszczególnych jego części?
Dzięki temu ebookowi:
  • w wyniku ćwiczeń odpowiesz sobie na pytanie, czego chcesz, kim jesteś oraz dokąd zmierzasz i jak tam dotrzeć;
  • zbudujesz poczucie własnej wartości;
  • pewność siebie będzie twoją główną cechą charakteru;
  • poznasz siebie (!) i określisz, co jest dla Ciebie istotne;
  • zyskasz osobistego coacha, który będzie Cię wspierać, motywować i przypominać, gdzie zdążasz ;
  • poznasz autorkę Kamilę Rowińską, której atrybutami sukcesu jest praca i zdeterminowanie, a przy tym – ciepło, serdeczność i wiara.
Ebook ten, to droga i uczestnictwo w historii, która miała naprawdę miejsce i dotyczyła zmagań z trudnościami życia, w realnych emocjach, okraszony dojrzałą refleksją. To wspaniały pokaz siły i determinacji, która towarzyszy podczas  poszukiwań odpowiedzi na to, czym jest szczęście. Bez udziału osobistego coacha w swoim życiu oraz bez słów: buduj swoje życie odpowiedzialnie, można czuć się jak dryfujący statek nie mając pewności, czy zawinie do obranego portu, czy może niestety nieoczekiwanie się rozbije. Dzięki pomocy zaprezentowanych ćwiczeń weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie i przy ich pomocy świadomie będziesz podążać, obierając kurs na wymarzony, obrany i docelowy port.
cena: 34,90kup (wersja PDF, EPUB, MOBI)

Dzieci szczęścia – HERMANN SCHERER

Książka Dzieci szczęścia to zbiór przemyśleń autora na temat sukcesu, życia, szczęścia oraz  marzeń.

"Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze których nie mamy - po to, aby zrobić wrażenie na ludziach, których nie lubimy.

Ludzie nie są w stanie uchwycić swoich szans - bo mają ręce i serca
Autor: HERMANN SCHERER
Liczba str.: 251
ISBN: 978-83-60968-21-5
Wydanie: I, 2012
cena: 36,90 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf
pełne starych rzeczy, starych przyzwyczajeń, starych sposobów postępowania, równie starych punktów widzenia i niemniej starych wartości, zranień (chyba nie tylko starych) i wyobrażeń. Trzymamy się tego i wszystkiego z takim uporem, bo nie wytrzymujemy porównania z przeszłością i dawnymi wyobrażeniami na temat przyszłości. (...)"

Jak stać się dzieckiem szczęścia?

Jeśli zaintrygowały Cię powyższe fagmenty i jesteś zainteresowany przemyśleniami autora na temat sukcesu, życia, szczęścia, marzeń — sięgnij po tę książkę. Zmieni ona Twoje nastawienie do porażek i być może, jeśli chcesz i jesteś na to gotowy, stanie się punktem zwrotnym w Twoim życiu. W dniu premiery publikacja “Dzieci szczęścia” uplasowała się w księgarni Amazon na pierwszym miejscu, nie tylko w kategorii sukces, praca i kariera, lecz na pierwszym miejscu wśród wszystkich sprzedawanych książek. Pierwszy nakład został sprzedany jeszcze przed oficjalną premierą. Po znalezieniu się na liście bestsellerów tygodników “Stern” oraz “Der Spiegel”, drugie wydanie rozeszło się błyskawicznie.

Bestseller, który inspiruje, uczy i otwiera oczy na szczęście.

cena: 36,90 złkup (wersja PDF, EPUB, MOBI)