Archiwa tagu: Piotr Michalak

Szkolenie Zmasowany Atak! Metoda sprzedaży uderzeniowej

Czy zdajesz sobie sprawę, że zaledwie jedna akcja promocyjna jest w stanie przynieść firmie ogromny przychód, dając Ci wolność finansową oraz swobodę przy rozwijaniu swojej firmy?

Tekstowa wersja oferty

Drogi Przedsiębiorco, Drogi Przyjacielu.
Czy wiesz, że tylko jedna, odpowiednia akcja promocyjna może przynieść Twojej firmie szybko duży przychód, który wyzwoli Cię z codziennej pracy, pozwoli zatrzymać się na dłuższy moment i zająć w końcu rozwojem własnej firmy?
Aby wejść na kolejny etap i wyzwolić się ze „Złotej Klatki”, którą sami sobie budujemy we własnych firmach, nie wystarczy robić dalej to, co na co dzień robisz…
Być może pracujesz z nadzieją, że stopniowo doprowadzisz swoją firmę do tego etapu, na którym pracujesz spokojnie nad firmą, tyle ile chcesz, zamiast w firmie, walcząc o utrzymanie obecnego poziomu…
I wiesz co? Z czasem może Ci się to udać!
Ale nawet przy mądrej strategii, samodyscyplinie i odpowiednich działaniach…

Może to zająć lata.

Czy chcesz przez te wszystkie lata odkładać swoje życie na później? Czy chcesz poświęcić wiele lat na to, aby zacząć naprawdę żyć? Aby znaleźć czas dla samego siebie? Aby ofiarować go swojej rodzinie? Aby przestać gonić i żyć w końcu naprawdę spokojnie?
Pewnie nie spodziewałbyś się po mnie, że kiedykolwiek to powiem, ale…
Uwaga, uwaga…

Jest droga na skróty. sprawdź

Sam nią przeszedłem – i dziś ją poznasz.
Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Piotr Michalak i jestem współwłaścicielem spółki Strategie Rozwoju.
Jeśli jesteś prawdziwym przedsiębiorcą, prawdopodobnie bardzo Ci zależy, wkładasz w swoją pracę całe swoje serce i dążysz do rozwinięcia skrzydeł swojej firmy.
Być może jednak masz też pewien problem.
Pomimo ciężkiej pracy uderzasz wciąż o szklany sufit i nie możesz go przebić.
Próbowałeś już wszystkiego, ale nic nie działa tak jak trzeba. Czujesz, że stoisz w miejscu, mimo ciężkiej pracy.
Jestem taki sam jak Ty i dokładnie wiem, co czujesz, bo sam przez to kiedyś przechodziłem.
Tak naprawdę większość przedsiębiorców marzy o wolności i swobodzie, jaką daje własna firma, a mimo to niechcący kończy w Złotej Klatce, która ich ogranicza i więzi.
Rozumiem Twój problem, bo sam go miałem i poradziłem z nim sobie, dlatego bardzo chcę podzielić się z Tobą rozwiązaniem.

Dodatkowe 719 tysięcy złotych

Kiedy 2 lata temu opublikowałem swój pierwszy produkt za pomocą skrótu, który za chwilę poznasz, zupełnie nie spodziewałem się…
…że uda mi się tą metodą wygenerować ponad 719 tysięcy złotych dodatkowego przychodu dla mojej firmy za pomocą zaledwie 9 akcji promocyjnych…
…w ciągu 2 miesięcy łącznego czasu trwania sprzedaży.
Mimo to, trochę czasu mi zajęło zorientowanie się jak bardzo wartościowa jest metoda, o której za chwilę się dowiesz.
Mam nadzieję, że będziesz bardziej spostrzegawczy ode mnie i zauważysz jak duży potencjał w niej leży.

Czym jest ów obiecany „skrót”?

Skrót, o którym mówiłem, to spójny, kompletny, przedstawiony krok po kroku proces realizowania dużych promocji sprzedaży oraz wprowadzania nowych produktów, biznesów i marek na rynek – nawet jeśli dany produkt lub biznes już był na rynku. Metodę tę nazwałem „Zmasowany Atak”.
Może ona w ciągu kilku dni wygenerować wartość nawet rocznej sprzedaży danego produktu.
Może ona w ciągu kilku dni sprawić, że Twoja firma stanie się znana, rozpoznawalna i poważana na rynku, nawet jeśli dopiero zaczyna swoją działalność.
Może ona dać Ci przychód, który pozwoli zatrzymać się na dłuższy moment, wziąć oddech, zastanowić się nad strategią swojej firmy i zrealizować nowe projekty.
Możesz dzięki niej zatrudnić nowych pracowników, którzy w końcu wyzwolą Cię z pracy na etacie we własnej firmie.
Za pomocą tej metody można publikować nowe produkty, wprowadzać na rynek nowe marki i biznesy, albo po prostu robić specjalne promocje sprzedażowe już istniejących produktów.

Gdzie można to zastosować?

Metodę „Zmasowany Atak” możesz zastosować zarówno do produktów materialnych (fizycznych), niematerialnych, jak i do usług. Możesz nią promować całe linie produktowe, całe marki, lub cały swój biznes ogółem, w zależności od swojej sytuacji i planów.
Promocja typu „Zmasowany Atak” działa nie tylko w branży biznesowej, ale też na rynkach konsumenckich – oraz w realu, poza internetem. Pierwotnie ta metoda powstała właśnie w dużych firmach, na rynku konsumenckim i to poza internetem!
To za pomocą Zmasowanych Ataków wypromowano największe hity filmowe w historii Hollywood, gry komputerowe (np. Wiedźmin), systemy operacyjne (zarówno Windows, jak i MacOSX), samochody, książki, urządzenia elektroniczne (np. iPod, iPad), a nawet ubrania! Jest to metoda uniwersalna.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Podzielę się z Tobą naszym doświadczeniem. Moje kampanie przynosiły od 12 do 170 tysięcy złotych sprzedaży w branżach szkoleniowej oraz oprogramowania pudełkowego. Trzy z dziewięciu moich kampanii przekroczyły kwotę sześciu cyfr.
Nasze pierwsze kampanie były mniejsze, każda kolejna była coraz większa, ponieważ uczyliśmy się lepiej je realizować. Podobnie może być u Ciebie, lecz możesz przeskoczyć wiele prób i błędów – i osiągnąć duże efekty dużo szybciej – zapoznając się z moimi doświadczeniami w szkoleniu Zmasowany Atak.
Ponadto, w Twojej sytuacji kampanie mogą być większe lub mniejsze od moich – to zależy od branży i od tego, ile serca włożysz w swoją kampanię. Przy tej metodzie zazwyczaj jest tak, że im bardziej Ci zależy, tym większy wygenerujesz zysk. Wszystko w Twoich rękach.

Czy odbywa się to kosztem innych działań?

Warto zauważyć, że metoda ta przynosi dodatkowy dochód, podczas gdy Twoja firma może dalej prowadzić codzienną działalność i generować przychody obok Twojej kampanii.
Zmasowany Atak nie ujmuje od Twoich codziennych przychodów… a nawet może posłużyć do wprowadzenia firmy na „wyższą orbitę” i powiększyć owe codzienne przychody.
Do tej pory metoda „Zmasowany Atak” była mało znana i zarezerwowana dla największych firm (korporacji) oraz osób kupujących amerykańskie szkolenia marketingowe w cenach rzędu $2000.
Dziś jednak możesz ją poznać za kwotę dostosowaną do możliwości Twojej firmy – i to od osoby, która realizuje największe takie promocje w swojej branży.
System szkoleniowy Zmasowany Atak pokazuje jak wygenerować od 12 do 170 (i więcej) tysięcy złotych dodatkowego przychodu w ciągu 2-4 tygodni czasu trwania całej kampanii, i w ciągu od jednego do kilku dni sprzedaży.
Musisz tylko wypełnić pola w specjalnym Szablonie Kampanii typu Zmasowany Atak, który dla Ciebie przygotowałem – i plan Twojej kampanii będzie gotowy!
Oczywiste jest, że nie mogę dać Ci obietnicy i gwarancji wygenerowania określonych przychodów. One zależą tylko od Ciebie. System ZA jednak został tak zaprojektowany, że jeśli będziesz się go trzymał, zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne.

Co otrzymam? Strategie Rozwoju

Zobacz więc co dostaniesz, gdy zainwestujesz dziś w metodę „Zmasowany Atak”…
Po pierwsze, otrzymasz oczywiście dostęp do nagrań wideo, plików MP3 i mapy myśli z oryginalnego, jednodniowego szkolenia, które odbyło się w Warszawie dla zamkniętej grupy moich klientów.

Szkolenie zostało nagrane w wysokiej jakości z dwóch telewizyjnych kamer, przeszło profesjonalną edycję, zostało dodatkowo uzupełnione przez naszych edytorów wideo planszami z mapą myśli. Dzięki temu oglądanie tego wideo będzie dla Ciebie zarówno produktywne, jak i przyjemne.
Dzięki mapie myśli będziesz mógł zawsze łatwo i szybko powtórzyć obejrzany materiał… przypomnieć sobie omówione strategie bez oglądania nagrań po raz drugi. Stanie się ona cennym zasobem intelektualnym Twojej firmy.
Wizualizacja jak wygląda mapa myśli:

Czego się nauczę? Przekonaj się

Poznasz w tych nagraniach konkretnie następujące metody:

 

  1.  Miażdżący Fundament – dzięki któremu zyskasz na starcie potężną przewagę konkurencyjną, a Twoja konkurencja nie będzie wiedziała co tak naprawdę robisz,
  2.  Cudowna Sekwencja – dzięki której będziesz budował relację ze swoimi klientami, a oni będą w napięciu oczekiwali i niecierpliwie dopytywali się, kiedy w końcu sprzedasz im swój produkt!
  3.  Wysokomarżowanie – dzięki któremu skończą się wojny cenowe z konkurencją, będziesz bowiem wiedział jak zwiększyć zarówno wartość produktu, jak i chęć klientów, aby go kupić,
  4. Podbijacz Serc – który sprawi, że klienci nie będą obojętni wobec Twojej firmy, lecz ją polubią, lub nawet pokochają, stając się jej wiernymi fanami (jak w firmach Apple albo Harley Davidson),
  5.  Rozpoznanie Frontu – które sprawi, że zaczniesz trafiać w czuły punkt swojego rynku, zaspokajając najmniej rozumiane i najbardziej omijane przez konkurencję potrzeby klientów,
  6. Zjednoczone Siły – które pozwolą Ci wprowadzić swoją firmę do grona liderów rynku z dnia na dzień, podchodząc umiejętnie, w odpowiedni sposób do promocji i reklamy,
  7. Boska Oferta – która sprawi, że podniesiesz skuteczność ofert składanych klientom,
  8. Armageddon – który zmaksymalizuje Twoje zyski i skoncentruje je w krótkim okresie czasu,
  9.  Porządki Wiosenne – dzięki którym, mimo przeprowadzanych intensywnych promocji, nadal będziesz miał świetną relację ze swoimi klientami!

I wiele innych.

Jakie nabędę umiejętności?

Konkretnie, poprzez szkolenie Zmasowany Atak nabędziesz następujące, praktyczne umiejętności
(1) Umiejętność kształtowania komunikacji z grupą docelową w sposób budujący napięcie w oczekiwaniu na premierę produktu, biznesu, marki lub promocji.
(2) Umiejętność wczuwania się w empatyczny sposób w położenie klienta, co umożliwia prowadzenie komunikacji, której nie można się oprzeć i która nie pozostanie nigdy obojętna.
(3) Umiejętność planowania akcji promocyjnych z dużym rozmachem i na szeroką skalę, która dotychczas mogła być poza zasięgiem możliwości firmy.
(4) Umiejętność kreowania swojego wizerunku w sposób uniwersalnie wzbudzający sympatię, zaufanie, otwartość i szacunek.
(5) Umiejętność systematycznego budowania relacji z ludźmi i prawdziwego zaprzyjaźnienia się ze swoimi klientami.
(6) Umiejętność przedstawiania produktu w sposób przekonujący i zachęcający, w odniesieniu do realnych potrzeb klientów.
(7) Umiejętność sprzedawania z większymi marżami niż konkurencja, tzn. nie konkurując wyłącznie ceną (co doprowadza do erozji marż, konsolidacji branż, a nawet ich upadku).
Zmieni się też Twoja mentalność. Wejdziesz na wyższy poziom zrozumienia swoich klientów, co pozwoli Ci na łatwiejszą i przyjemniejszą komunikację z nimi w sposób, który będzie poruszał ich emocje i przekonywał do korzystania z oferty Twojej firmy – zamiast konkurencji.
Drugi element: Studium Przypadku
Nagranie ze szkolenia da Ci niezbędną wiedzę i przeprowadzi przez wstępne ćwiczenia.
Potrzebujesz też jednak praktycznego doświadczenia. Najlepiej zdobywać je na cudzym przykładzie, aby w pierwszej swojej akcji nie popełnić zbyt wielu błędów.
Dlatego dodatkowo udostępniam Ci nagrania wideo ze Studium Przypadku mojego najtrudniejszego Zmasowanego Ataku.
Popełniłem tam bardzo wiele błędów, do których otwarcie się przyznaję, abyś wiedział na co uważać. Wiele też rzeczy zrobiłem dobrze i pokazuję Ci je, abyś mógł zastosować je również u siebie.
Zobaczysz tam również jak piszę maile reklamowe – będziesz mógł łatwo wykorzystać poszczególne teksty w swojej kampanii!

Omawiam dokładnie i analizuję poszczególne etapy komunikacji, pokazując również kalendarz działań i tłumacząc zależności pomiędzy działaniami, abyś wiedział z czego wynikały rozmaite decyzje.
Przechodząc przez to rozbudowane studium przypadku z mojej najtrudniejszej kampanii, zaoszczędzisz dziesiątki godzin pracy i osiągniesz wielokrotnie lepsze rezultaty sprzedażowe.
Trzeci element: Lista Kontrolna – Szablon Kampanii
Opracowałem też specjalny Szablon Kampanii – Listę Kontrolną. Wypełniając ją uzyskasz gotowy plan swojej kampanii promocyjnej typu Zmasowany Atak.
Wizualizacja jak wygląda Lista Kontrolna – Szablon Kampanii:

Przejdziemy w tej liście kontrolnej przez takie kluczowe obszary kampanii jak: znalezienie kanałów dystrybucji, promocja i reklama, przygotowanie produktu, rozwiązań, bonusów i strategii cenowej…
…zdefiniowanie klienta, nawiązanie empatii z klientem, zaplanowanie procesu Cudownej Sekwencji, zdobycie niezbędnych zasobów i opracowanie strategii komunikacji z rynkiem.
W rezultacie otrzymasz gotowy plan, który wystarczy zrealizować. Tworzenie poszczególnych nagrań, maili, ofert i innych komunikatów marketingowych będzie znacznie prostsze, gdy wcześniej przejdziesz przez tę Listę Kontrolną.
Dzięki tej Liście Kontrolnej oraz dzięki Studium Przypadku nie musisz robić 5 kampanii i uczyć się przez wiele miesięcy na swoich błędach, aby osiągnąć sukces. Wręcz przeciwnie, już pierwsza Twoja kampania może być strzałem w dziesiątkę i dać Ci większą wolność niż do tej pory miałeś. Jedna kampania!
W dodatku dzięki ustaleniom, jakie poczynisz przy użyciu Listy Kontrolnej, cały Twój biznes może się poprawić. Ustalenia te możesz wykorzystać nie tylko w swojej kampanii, ale i w codziennej działalności, w swoich ofertach, w swoich produktach, w metodach promocji i w sposobach komunikacji z rynkiem!
Czwarty element: Maile do nawiązywania współpracy JV
Otrzymasz też ode mnie bonusowe mini-szkolenie wideo pod tytułem „Najskuteczniejsze maile do nawiązywania współpracy partnerskiej”.
Jeśli do tej pory nie byłeś pewny jak zdobywać partnerów JV, czyli joint-venture, do wspólnej promocji i dystrybucji Twoich produktów oraz do zbudowania Twojej listy adresowej…
…wystarczy, że zmodelujesz nasze przykładowe maile, a nawiązanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi partnerami nie powinno być większym problemem.
„Najskuteczniejsze maile do nawiązywania współpracy partnerskiej” mogą sprawić, że uzyskasz dostęp do klientów, których inni zdobywali latami… a Ty w ciągu jednej akcji sprzedasz im swój produkt i z dnia na dzień staniesz się znaną na rynku firmą!

Piąty i szósty element…
Jakby tego było mało, mamy też specjalne, zamknięte Forum dla uczestników szkolenia, abyś uzyskał wsparcie grupy i mógł otrzymać ich opinię oraz rady na temat swoich planów i działań.
Wizualizacja jak wygląda Forum Uczestników:

Będziesz również mógł rozwinąć swoje własne praktyczne zrozumienie metody Zmasowanego Ataku doradzając innym i opiniując ich materiały.
Chcę Cię jak najmocniej zmotywować, dlatego poza tym będę wysyłał Ci maile trenerskie.
Wizualizacja jak wyglądają Maile Trenerskie:

Będę stale przypominać Ci o zapoznaniu się z materiałem czy o wykonywaniu ćwiczeń.
To tak jakbyś miał nad sobą wirtualnego coacha, który stale motywuje Cię do działania i pcha do przodu.
Oczywiście chcę i oczekuję, że sam z siebie jesteś osobą, której zależy. Wiem jednak, jak często sprawy pilne sprawiają, że zaniedbujemy te najważniejsze dla rozwoju własnych firm.
Stąd moje motywujące maile powinny poprowadzić Cię i przenieść na dobre tory.

Siódmy element: Nagrania z telekonferencji
Zwieńczeniem całego systemu szkoleniowego są cztery wcześniej nagrane internetowe telekonferencje, gdzie odpowiadałem na pytania uczestników i zdradzam zaawansowane strategie.
Wizualizacja jak wyglądają nagrania z telekonferencji:

To łącznie ok. 7h nagrań – to jakby całodniowe, dodatkowe szkolenie internetowe!
Uzyskasz więc silne dodatkowe wsparcie merytoryczne, zadbam o rozwiązanie Twoich problemów w praktycznym wdrożeniu metody Zmasowanego Ataku.
Jak widać, inwestując w „Zmasowany Atak” nie kupujesz tylko szkolenia internetowego, lecz wchodzisz na zupełnie nową ścieżkę, która pozwoli Ci szybciej niż prawdopodobnie jakąkolwiek inna strategią zyskać prawdziwą wolność. Z takim wsparciem nie może Ci się nie udać.
Ważna informacja: poszczególne materiały wysyłane są stopniowo w ciągu około miesiąca czasu trwania kursu. Jest to proces szkoleniowy, a nie zestaw nagrań udostępnionych jednorazowo uczestnikom.

Podsumujmy, co otrzymasz

Podsumowując, oto co otrzymasz gdy zainwestujesz w internetowy system szkoleniowy „Zmasowany Atak”:
(1) Dostęp do profesjonalnych nagrań wideo oraz plików MP3 ze szkolenia, które dadzą Ci wiedzę jak zrealizować dużą promocję sprzedaży w krótkim czasie – wartość 1995 zł netto.
(2) Kurs wideo – Studium Przypadku – wraz z mapą myśli – ze szczegółowym omówieniem mojej najtrudniejszej akcji sprzedażowej, dzięki któremu zyskasz praktyczne doświadczenie związane z przeprowadzaniem kampanii promocyjnych – wartość 995 zł netto.
(3) Mapa myśli „Zmasowanego Ataku” do szybkich powtórek materiału i przygotowania własnej kampanii – wartość 295 zł netto.
(4) Lista Kontrolna „Zmasowanego Ataku”, dzięki której przygotujesz konkretny plan własnej kampanii – wartość 495 zł netto.
(5) Mini-szkolenie wideo pt. „Najskuteczniejsze maile do nawiązywania współpracy partnerskiej”, które ułatwi Ci znalezienie kanałów dystrybucji i promocji Twoich produktów – wartość 195 zł netto.
(6) Dostęp do zamkniętego forum uczestników szkolenia, na którym będziesz mógł wymieniać się doświadczeniami i uzyskasz wsparcie grupy – wartość 95 zł netto.
(7) Nagrania wideo z czterech internetowych telekonferencji, na których odpowiedziałem na liczne pytania i zdradziłem wiele dodatkowych, zaawansowanych metod – wartość 495 zł netto.
(8) Doping do działania – będę regularnie pisał do Ciebie przez ok. miesiąc, abyś zyskał dodatkową motywację – wartość 495 zł netto.
Efekt powinien być taki, że najdalej po miesiącu od zakupu szkolenia zrealizujesz własną kampanię typu Zmasowany Atak.
Jeśli lubisz działać dynamicznie, już po pierwszym tygodniu od otrzymania szkolenia zaczniesz realizować swoją kampanię i za 3-4 tygodnie inwestycja w szkolenie „Zmasowany Atak” zwróci Ci się z ogromną nawiązką.
To wszystko otrzymasz za kwotę niewspółmiernie małą do efektów, które powinieneś wygenerować wdrożeniem metody Zmasowanego Ataku.

Ile wyniesie moja inwestycja w metodę Zmasowany Atak?

Przypomnę, że za pomocą tej metody wygenerowałem 719 tys. zł dodatkowego przychodu dla mojej firmy. Ile zatem może wynieść Cię inwestycja w Zmasowany Atak?
Proponuję – dodaj teraz do siebie wartość wszystkich elementów szkolenia, które przed chwilą wymieniłem…
Jak łatwo policzyć, wynosi ona ponad 5 tysięcy złotych! Ale kwota Twojej inwestycji w „Zmasowany Atak” nawet nie zbliży się do tej sumy.
Obecnie inwestycja w system szkoleniowy Zmasowany Atak wynosi 995 zł netto (czyli 1223,85 zł brutto z VAT), a zatem mały ułamek wartości samych elementów szkolenia, a jeszcze mniejszy promil tego, co zarobisz dzięki tej metodzie.
Jest to zatem doskonała inwestycja, jeśli naprawdę chcesz wprowadzić swój biznes na wyższy poziom.
Jest to cena promocyjna. Docelowa cena całego systemu wynosi 2995 zł netto i wkrótce będziemy podnosili cenę tego szkolenia. Zachęcam zatem aby skorzystać z promocji.
Jeśli obserwujesz mnie od dłuższego czasu to wiesz, że nie robię promocji produktów, do których nie miałbym pełnego przekonania, że mogą zrewolucjonizować Twój biznes.
Jakby tego było mało, dzięki metodzie „Zmasowany Atak” nie tylko więcej zarobisz, ale również będziesz miał bardziej zadowolonych klientów – rozpoznasz bowiem lepiej ich potrzeby i nawiążesz z nimi lepszą relację – uzyskując też więcej spełnienia ze swojej pracy.
Serdecznie Cię zapraszam do podjęcia wyzwania i udania się ze mną w podróż, która zmieni Twój biznes na zawsze. zapraszam