Archiwa tagu: pigułki wiedzy

Pigułki wiedzy Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego

Zarabianie prawdziwych pieniędzy, doradztwo finansowe oraz inwestycje w nieruchomości.

Bartosz Nosiadek autor ebooka oraz książki „Zarabianie prawdziwych pieniędzy” jest osobą, która nie posiadając pieniędzy i znajomości, udało mu się przed 30. rokiem życia zgromadzić fortunę.  Autor od wielu lat działa w branży finansowej oraz ubezpieczeniowej.  Jego firma zajmuje się takimi dziedzinami jak: doradztwo finansowe oraz inwestycje w nieruchomości. Nabył obszerne praktyczne doświadczenia  w prowadzeniu biznesu. To osoba, która nie tylko wie co trzeba zrobić, ale także, przede wszystkim wie, jak to zrobić.

Osobiście znalazł drogę, która wyzwoliła go z „wyścigu szczurów” i doprowadziła do wolności finansowej. Teraz swoją praktyczną wiedzą podzieli się z innymi w postaci Pigułek Wiedzy, odowiadając bardzo konkretnie na pytania, dając gotowe recepty i wskazówki, co trzeba zrobić, aby osiągnąć prawdziwą wolność finansową.

Poniżej znajdują się pytania na które odpowiedzi zawiera pakiet  w formie Pigułek Wiedzy

Jak od zera zbudować 2000 zł dochodu pasywnego w 3 lata?

Wytworzenie dochodu pasywnego jest kluczem do osiągnięcia niezależności finansowej. Dochód ten charakteryzuje fakt, iż nie musimy poświęcać czasu na jego wytworzenie. Aby to osiągnąć, trzeba wiedzieć jak umiejętnie inwestować zgromadzone środki. Największym problemem jest często brak tych środków i pytanie „ale jak to zrobić, jak nie mam co inwestować?”. Specjalista w zakresie inwestowania i przede wszystkim praktyk, który to osiągnął samodzielnie, odpowie na pytanie jak zgromadzić niezbędne środki na inwestcje oraz w jaki sposób je inwestować.

Jak realnie i płynnie przejść w 3 lata drogę od pracownika
do inwestora?

Wskazówki eksperta z dziedziny inwestycji.

Ekspert udzieli wskazówek, w jaki sposób wyzwolić się z konieczności pracy na etacie w taki sposób, by wzbogacać się na inwestycjach. Każdy z nas ma w sobie żyłkę do interesów. Wystarczy ja w sobie odnaleźć. Odpowiednia wiedza uprości drogę do osiągnania sukcesów i niezależności zawodowej.

Jak zwiększyć sprzedaż w nowo założonej firmie nie mając
kapitału i znajomości?

Sensem istnienia przedsiębiorstwa jest sprzedaż wyprodukowanych dóbr. Sztuką jest osiągnąć zadowalający wynik sprzedażowy, gdy firma dopiero „raczkuje”. Jest to trudna sztuka, ale z pomocą eksperta Pigułek Wiedzy, zwiększenie sprzedaży może stać się prostsze niż myślisz.

Dochód pasywny, dwa sposoby jakie jeszcze nie znasz.

Jeżeli już wiesz, co to jest dochód pasywny, to wiesz również, że warto go wytworzyć. Niestety łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Trudno od razu wpaść na pomysł, który okaże się dobrym biznesem, czy trafić w 100% opłacalną inwestycję. Jednak nie ma powodów do niepokoju, gdyż ekspert zaproponuje 2 sposoby, by kwota na twoim koncie systematycznie się powiększała, bez większego wysiłku z twojej strony. Wystarczy, że wcielisz w życie proponowane gotowe rozwiązania.

Absolutna gwarancja przydatności

Pigułki Wiedzy to zupełnie nowy produkt, dlatego rozumiemy, że możesz mieć obawy, czy dla Ciebie także okażą się przydatne. Dlatego wprowadziliśmy gwarancję, aby każdy mógł przetestować Pigułki Wiedzy i przekonać się, czy są one tak skuteczne i wartościowe jak się o nich pisze. Jeśli tak nie będzie, oddamy Ci całą zapłaconą kwotę.

Złóż zamówienie, aby wziąć udział w transmisji online : Pigułki wiedzy

Decydując się na zakup pigułki przed premierą jej nagrania, nie tylko oszczędzasz 30 zł, ale także możesz wziąć udział w transmisji online spotkania z ekspertem, podczas którego będą nagrywane finalne Pigułki Wiedzy. Będziesz mieć możliwość zadania własnego pytania, oraz otrzymasz bonusowe Pigułki Wiedzy, które powstaną w efekcie pytań od uczestników. » wejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej o transmisjach na żywo.

rozwój

Myślenie to najcięższa praca na świecie i dlatego tak niewielu ją podejmuje.
-Henry Ford

biznes

Własny biznes to nie tylko sposób na pieniądze, ale także droga do wolności.

pieniądze

Pieniądze szczęścia nie dają, ale gdy ich brak trudno być szczęśliwymzamów teraz

Pigułki Wiedzy

Czym są Pigułki Wiedzy?

[exec]ebook();[/exec]

Codziennie poświęcamy od czterech do pięciu godzin na korzystanie z telefonu, komputera, tabletu i innych urządzeń mobilnych. Jesteśmy przystosowani do przyswajania skondensowanej wiedzy w niewielkich dawkach.

Ilość treści, jakimi jesteśmy zasypywani ze wszystkich stron sprawia, iż nie mamy czasu, by skupić się na jednej z nich przez dłuższy czas.

Ideą Pigułek Wiedzy jest dostarczenie odbiorcy praktycznych rozwiązań konkretnych problemów, bez konieczności zagłębiania się w otoczkę teoretyczną.

Pigułki Wiedzy maksymalnie ułatwiają drogę do rozwoju osobistego i zawodowego. Stanowią receptę na nieustanne zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie.

Wiedza przekazywana jest w postaci nagrań wideo z wypowiedziami ekspertów w danej dziedzinie. Wypowiedź specjalisty zawiera najistotniejsze aspekty poruszanego tematu, do których można wielokrotnie powracać, bez konieczności przedzierania się przez mniej ważne fragmenty.

15 minut, to optymalny czas w trakcie którego jesteśmy w stanie skupić się na przekazywanej nam wiedzy. Kluczem jest odpowiednie podanie wiedzy, tak aby nasz mózg nie zdążył się znudzić i jednocześnie nie został przytłoczony zbyt dużą ilością informacji. W postaci maksymalnie 15-minutowych Pigułek Wiedzy otrzymasz wyłącznie istotne informacje, tak, aby dostarczyć gotowych konkretów.

Pigułki wiedzy czyli rozwój osobisty, konkretna wiedza.

Przekonaj się czym są: Pigułki Wiedzy