Ebooki taniej nawet o 73% GALOPUJĄCA PROMOCJA!

Uwaga ebooki taniej nawet o 73%.  W dniach 8 – 10 października br. trzy świetne pozycje będzie można zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach! Ceny oczywiście jak przedtem będą galopowały w górę.

ebooki taniej o 73%

 

Są książki lepsze i gorsze. Są książki, które nic nie wnoszą, są takie, które otwierają oczy. Są książki, które zapoczątkowały jakieś zmiany w naszym życiu i są takie, które nie miały na nas żadnego wpływu. Poniżej znajdziesz 3 publikacje, które mogą zainspirować Cię do zmiany. Do zmiany w Twoim życiu osobistym, w biznesie, a także w finansach. Możesz wybrać sobie jedną, dwie, a nawet wszystkie, jeśli uznasz, że to jest dobra okazja i chcesz więcej zaoszczędzić. Zainspiruj się do zmian. W życiu. W finansach. W biznesie.

Wybraliśmy te 3 książki spośród wielu podobnych. Uważamy, że wyróżniają się podejściem do tematów, które poruszają i przede wszystkim skutecznością oraz jakością. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, w biznesie, w finansach, musisz zmienić to, co robisz, jak myślisz, jak się zachowujesz.

Poniższe publikacje mogą Ci w tym pomóc:

  • Oto lista trzech publikacji, które wezmą udział w akcji:

1. “Zrobię to dzisiaj!”

– 7,90 zł / 9,90 zł / 11,90 zł

2. “Jak zostać szefem”

– 5,90 zł / 7,90 zł / 9,90 zł

3. “Żyj i bogać się”

– 6,90 zł / 8,90 zł / 10,90 zł

Podane wyżej ceny są poukładane według ich wzrostu każdego kolejnego dnia. Pierwsza podana cena – to cena na poniedziałek, druga – na wtorek, trzecia – na środę. Ceny dotyczą zarówno wersji ebook, jak i audiobook MP3 (jeśli dla danej publikacji wersja audiobook MP3 jest dostępna).