Dzieci szczęścia – HERMANN SCHERER

Książka Dzieci szczęścia to zbiór przemyśleń autora na temat sukcesu, życia, szczęścia oraz  marzeń.

"Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze których nie mamy - po to, aby zrobić wrażenie na ludziach, których nie lubimy.

Ludzie nie są w stanie uchwycić swoich szans - bo mają ręce i serca
Autor: HERMANN SCHERER
Liczba str.: 251
ISBN: 978-83-60968-21-5
Wydanie: I, 2012
cena: 36,90 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf
pełne starych rzeczy, starych przyzwyczajeń, starych sposobów postępowania, równie starych punktów widzenia i niemniej starych wartości, zranień (chyba nie tylko starych) i wyobrażeń. Trzymamy się tego i wszystkiego z takim uporem, bo nie wytrzymujemy porównania z przeszłością i dawnymi wyobrażeniami na temat przyszłości. (...)"

Jak stać się dzieckiem szczęścia?

Jeśli zaintrygowały Cię powyższe fagmenty i jesteś zainteresowany przemyśleniami autora na temat sukcesu, życia, szczęścia, marzeń — sięgnij po tę książkę. Zmieni ona Twoje nastawienie do porażek i być może, jeśli chcesz i jesteś na to gotowy, stanie się punktem zwrotnym w Twoim życiu. W dniu premiery publikacja “Dzieci szczęścia” uplasowała się w księgarni Amazon na pierwszym miejscu, nie tylko w kategorii sukces, praca i kariera, lecz na pierwszym miejscu wśród wszystkich sprzedawanych książek. Pierwszy nakład został sprzedany jeszcze przed oficjalną premierą. Po znalezieniu się na liście bestsellerów tygodników “Stern” oraz “Der Spiegel”, drugie wydanie rozeszło się błyskawicznie.

Bestseller, który inspiruje, uczy i otwiera oczy na szczęście.

cena: 36,90 złkup (wersja PDF, EPUB, MOBI)