Droga do finansowej wolności BODO SCHÄFER

Finansowa wolność to droga, która nie należy do łatwych. O wiele trudniej jednak jest prowadzić życie w finansowej zależności.

Światowy bestseller sympatycznego milionera, który zmienia myślenie na temat pieniędzy i napędza czytelnika do finansowej wolności. Każdy z nas ma określone wyobrażenia o tym, jak chce żyć, a także o tym, co się nam od życia należy. Wierzymy,
Autor: BODO SCHÄFER
Liczba str.: 332
ISBN: 978-83-62195-96-1
Wydanie: Wydanie I, 2007
cena: 39,90 sprawdź
Dostępne wersje książki: ebook w pdf
że zdołamy sprostać zadaniom, które ten świat uczynią lepszym, piękniejszym. W prawdziwym życiu często jednak dzieje się tak, że codzienna rutyna i rzeczywistość tłumią te marzenia. Wielu ludzi zapomina, że należy im się miejsce po słonecznej stronie ulicy, gdyż, według ich opinii, z sytuacji, w której się znaleźli, nie mogą już się wyzwolić. Wielu wczuwa się często w rolę poszkodowanych. Konsekwencją tego bywa zazwyczaj pójście na kompromisy. Nierzadko się zdarza, że ludzie uważają swoją sytuację finansową za przyczynę tego, iż nie mogą żyć tak, jak by sobie tego życzyli. Porównaj kredyty Od ponad dziesięciu lat zajmuję się wyłącznie tematem pieniędzy oraz osiągnięcia sukcesu i szczęścia w życiu. Nauczyłem się postrzegać pieniądze elastyczniej i innymi oczami niż kiedyś. Pieniądze mogą nam uniemożliwiać wykorzystanie tkwiących w nas zdolności twórczych albo pomóc nam w tym, żebyśmy je w pełni wykorzystali.

Pierwszy milion, istnieje wiele możliwości zarobienia pierwszego miliona.

Jeden ze sposobów zawarty jest w czterech strategiach przedstawionych w tej książce: 1. Oszczędzasz zawsze pewien procent pieniędzy. 2. Inwestujesz zaoszczędzone pieniądze. 3. Podwyższasz swoje dochody. 4. Z każdej kwoty, o którą wzrósł twój dochód, zaoszczędzasz pewien procent. Jeżeli będziesz tak postępował, to – w zależności od Twojej obecnej sytuacji finansowej – osiągniesz dobrobyt w ciągu następnych piętnastu, może dwudziestu lat. Będziesz prawdopodobnie dysponował kwotą w wysokości jednego do dwóch milionów. Nikogo to nie zdziwi! Jeśli jednak chcesz zdobyć pierwszy milion już po siedmiu latach, musisz zastosować jak najwięcej z zaprezentowanych w tej książce strategii. Każda z nich sprawi, że szybciej dojdziesz do celu.
cena: 39,90 złkup (książka drukowana)