Czas na giełdę!

Często czytasz o zarabianiu na giełdzie czy rynkach kapitałowych. Słyszałeś pewnie już jak duże pieniądze zarabia się na handlu złotem, walutami oraz ropą. Pojawia się pytanie może Ja powinienem zacząć w ten sposób zarabiać? Należało by wykonać ten pierwszy krok, ale coś podpowiada że jeszcze nie jesteś na to gotowy.

Kiedy

Autor: DANIEL SOKOŁOWSKI
Liczba str.: 153
ISBN: 978-83-7701-058-7
Wydanie: Wydanie I, 2010
cena: 21,70 zł sprawdź
Dostępne wersje książki:
jest najlepszy moment aby zarabiać na giełdzie? Odpowiedź jest krótka i prosta, to właśnie dziś jest ten moment. Pamiętaj, najlepszy moment aby zacząć grę to tu i teraz. Myśląc o tym, że nie posiada się odpowiedniej wiedzy na temat funkcjonowania giełdy nie pomaga w zdobywaniu jej. Siedzenie z założonymi rękoma z pewnością nie pomoże, ale najtrudniej wykonać pierwszy krok, a potem można tylko zyskać.

Teraz oto właśnie pojawia się szansa aby podjąć decyzję i zamówić ebooka, który krok po kroku poprowadzi Cię przez proces inwestowania i zdobywania realnych pieniędzy. Zanim przedstawimy Ci argumenty mówiące o tym, dlaczego książka "Czas na giełdę" jest odpowiednia dla osób które poszukują sposobu na zarabianie pieniędzy czy też pragną inwestować, ale nie posiadają wiedzy,  jak zacząć, zobacz, co autor pisze na temat pierwszych kroków, które należy teraz wykonać.

"Rynki kapitałowe to coś, co porusza nasze wyobraźnie i sprawia, że krew zaczyna szybciej krążyć w żyłach. To nie tylko skarbnica wiedzy finansowej, ale przede wszystkim miejsce, w którym zrozumiemy, jakimi prawami rządzi się świat i jak funkcjonuje rzeczywistość. Poznając te tajniki, pojmiemy reguły, których należy przestrzegać, aby uzyskać pełną niezależność finansową. Jednak jeżeli ktoś szuka miejsca, w którym zarobi szybko i dużo tzw. łatwych pieniędzy, bez wkładania w to czasu i wysiłku, to muszę ostrzec, że giełda i ta książka nie są dla niego. "

- Daniel Sokołowski, autor publikacji, wieloletni inwestor giełdowy, właściciel portalu Investorsi.pl

Co jest potrzebne na początku, aby zarabiać grube pieniądze, wykorzystując do tego celu inwestycje w akcje? Powyższy cytat z ebooka nie do końca przekonuje osoby, które inwestowanie w giełdę kojarzą z łatwym i szybkim zyskiem. To prawda, że na giełdzie da się zarobić duże pieniądze. Potrzebujemy jednak odpowiedniego zasobu wiedzy, aby uruchomić machinę przynoszącą Tobie potężny zysk finansowy. Poniżej wykaz najistotniejszych zagadnień związanych z inwestycjami giełdowymi:

konkretna i sprawdzona wiedza; determinacja i motywacja; umiejętność panowania nad emocjami.

Każdy z powyższych elementów zawarty jest w ebooku pod tytułem "Czas na giełdę". Książkę tę można zrecenzować w jednym zdaniu: Pozycja dla wszystkich,  którzy zamierzają rozpocząć przygodę z inwestowaniem, ale  brakuje im wiedzy, od czego zacząć oraz też dla osób które poszukują pomysłów na nowy biznes.

Czy stoją jeszcze jakieś przeszkody na drodze do Twojej finansowej niezależności?  Tak naprawdę jedynie, co może Cię powstrzymywać przed rozpoczęciem drogi do finansowego i życiowego sukcesu to Twój brak DECYZJI i konkretnego działania. Powiedz sobie, że to dziś robisz ten pierwszy krok na rynkach giełdowych i kapitałowych. Z pomocą przyjdzie Tobie właśnie tak publikacja.

Książka ujawnia to czym tak naprawdę jest giełda oraz czym kierują się wytrawni gracze giełdowi. Zaznajomisz się z najmniejszymi detalami funkcjonowania giełdy bez mitów i niedopowiedzeń. Dowiesz się jak wybrać odpowiedni dla Ciebie dom maklerski. Poznasz sekret jak dobrze rozpocząć funkcjonowanie na giełdzie na przykładzie drogi od początkującego inwestora do pierwszych finansowych sukcesów. Będziesz zarabiał tak jak lubisz, a nie tak jak musisz!

Dowiesz się, jak stosować analizę techniczną, wykresy, wskaźniki i inne narzędzia pozwalające profesjonalnie i z zyskiem zająć się grą giełdową.

Analiza techniczna, wykresy, wskaźniki oraz inne narzędzia pozwalające z sukcesem zająć się inwestowaniem staną się dla Ciebie jasne i oczywiste. Odkryjesz metody prawdziwych mistrzów inwestowania. Ten ebook został zaopatrzony we wzory dokumentów, adresy www  instytucji pomagające w pierwszych krokach inwestora na rynku giełdowym.