Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Twój prywatny coach w formacje ebooka którego autorem jest  .

Buduj swoje życie

Pewnie jak każdy miewasz czasami takie chwile, gdy twoje życie zaczyna obracać się w szybkim tempie, każdy dzień to rutynowe czynności i nagle nadchodzi chwila refleksji, że „coś”
Autor: KAMILA ROWIŃSKA
Liczba str.: 239
ISBN: 978-83-7701-672-5
Wydanie: I, 2013
cena: 34,90 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf
należałoby zmienić? Pragniesz zatrzymać się i na nowo określić kierunek działania? To buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale. Czy nie powinieneś sprawdzić stanu swojego życiowego konta? Zajrzeć do szuflad, wyrzucić z nich wszystko i przejrzeć na nowo? Spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka i na tyle, na ile to obiektywnie możliwe, sprawdzić swój poziom zadowolenia z poszczególnych jego części?
Dzięki temu ebookowi:
 • w wyniku ćwiczeń odpowiesz sobie na pytanie, czego chcesz, kim jesteś oraz dokąd zmierzasz i jak tam dotrzeć;
 • zbudujesz poczucie własnej wartości;
 • pewność siebie będzie twoją główną cechą charakteru;
 • poznasz siebie (!) i określisz, co jest dla Ciebie istotne;
 • zyskasz osobistego coacha, który będzie Cię wspierać, motywować i przypominać, gdzie zdążasz ;
 • poznasz autorkę Kamilę Rowińską, której atrybutami sukcesu jest praca i zdeterminowanie, a przy tym – ciepło, serdeczność i wiara.
Ebook ten, to droga i uczestnictwo w historii, która miała naprawdę miejsce i dotyczyła zmagań z trudnościami życia, w realnych emocjach, okraszony dojrzałą refleksją. To wspaniały pokaz siły i determinacji, która towarzyszy podczas  poszukiwań odpowiedzi na to, czym jest szczęście. Bez udziału osobistego coacha w swoim życiu oraz bez słów: buduj swoje życie odpowiedzialnie, można czuć się jak dryfujący statek nie mając pewności, czy zawinie do obranego portu, czy może niestety nieoczekiwanie się rozbije. Dzięki pomocy zaprezentowanych ćwiczeń weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie i przy ich pomocy świadomie będziesz podążać, obierając kurs na wymarzony, obrany i docelowy port.
cena: 34,90kup (wersja PDF, EPUB, MOBI)

2 myśli nt. „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

 1. Karolina Kozielska

  Gdy usłyszałam, że Kamila napisze książkę… poczułam motylki w brzuchu. Wiedziałam, że ta lektura będzie dla mnie wyzwaniem, ale też byłam pewna, że jak tylko ją przeczytam, to nastąpią wyjątkowe zmiany w moim życiu. Kiedy tylko otrzymałam swój egzemplarz, przeczytałam go w dwie godziny, czując wielką ekscytację… Nie zważałam na ćwiczenia, pytania, przekonywania autorki… Ja po prostu chciałam wszystko wiedzieć od razu.

  Potem zaczęłam od nowa, powoli, ze zrozumieniem, ze wszystkimi ćwiczeniami… No i tutaj się zaczęło. Wartości, cele, osie czasu, koła życia i szczere odpowiedzi samej sobie… Trwało to tydzień, a za mną dopiero pierwszy rozdział.

  Po dwóch tygodniach dotarłam do końca, a moje podejście do pracy, domu, dzieci, ba, życia, zmieniło się. Jestem bardziej świadoma siebie, swoich pragnień, swoich celów, swoich wartości. Wiem, w jakim kierunku i po co podążam. Co więcej, wiem jak tam dotrzeć.

  Ta książka nie jest na jeden raz. Ta książka będzie dorastać i dojrzewać razem z Tobą. A gdy będziesz czuł, że już siebie doskonale znasz… przeczytaj ją ponownie.

  Odpowiedz
 2. Paweł Mazur

  Jeżeli jeszcze nie wystartowałeś, książka Kamili pomoże Ci znaleźć motywację do zrobienia pierwszego kroku. Jeżeli start masz za sobą, pozwoli Ci nabrać tak niezbędnego rozpędu. Niezwykle cenna dla wszystkich zabiegających o to, by zdobywać najwyższe oceny w każdej dziedzinie życia. Studiuj ją niezwykle uważnie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *