Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Twój prywatny coach w formacje ebooka którego autorem jest  .

Buduj swoje życie

Pewnie jak każdy miewasz czasami takie chwile, gdy twoje życie zaczyna obracać się w szybkim tempie, każdy dzień to rutynowe czynności i nagle nadchodzi chwila refleksji, że „coś”
Autor: KAMILA ROWIŃSKA
Liczba str.: 239
ISBN: 978-83-7701-672-5
Wydanie: I, 2013
cena: 34,90 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf
należałoby zmienić? Pragniesz zatrzymać się i na nowo określić kierunek działania? To buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale. Czy nie powinieneś sprawdzić stanu swojego życiowego konta? Zajrzeć do szuflad, wyrzucić z nich wszystko i przejrzeć na nowo? Spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka i na tyle, na ile to obiektywnie możliwe, sprawdzić swój poziom zadowolenia z poszczególnych jego części?
Dzięki temu ebookowi:
  • w wyniku ćwiczeń odpowiesz sobie na pytanie, czego chcesz, kim jesteś oraz dokąd zmierzasz i jak tam dotrzeć;
  • zbudujesz poczucie własnej wartości;
  • pewność siebie będzie twoją główną cechą charakteru;
  • poznasz siebie (!) i określisz, co jest dla Ciebie istotne;
  • zyskasz osobistego coacha, który będzie Cię wspierać, motywować i przypominać, gdzie zdążasz ;
  • poznasz autorkę Kamilę Rowińską, której atrybutami sukcesu jest praca i zdeterminowanie, a przy tym – ciepło, serdeczność i wiara.
Ebook ten, to droga i uczestnictwo w historii, która miała naprawdę miejsce i dotyczyła zmagań z trudnościami życia, w realnych emocjach, okraszony dojrzałą refleksją. To wspaniały pokaz siły i determinacji, która towarzyszy podczas  poszukiwań odpowiedzi na to, czym jest szczęście. Bez udziału osobistego coacha w swoim życiu oraz bez słów: buduj swoje życie odpowiedzialnie, można czuć się jak dryfujący statek nie mając pewności, czy zawinie do obranego portu, czy może niestety nieoczekiwanie się rozbije. Dzięki pomocy zaprezentowanych ćwiczeń weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie i przy ich pomocy świadomie będziesz podążać, obierając kurs na wymarzony, obrany i docelowy port.
cena: 34,90kup (wersja PDF, EPUB, MOBI)