Architekt przyszłości Jacek Siewierski

Ebook Architekt przyszłości

Jeśli zdecydujesz się na zakup tej książki, otrzymasz wieczną gwarancję, co oznacza, że możesz odzyskać pieniądze, w razie gdyby jej przeczytanie nie dało Ci konkretnych korzyści.

Kluczem do szczęścia jest planowanie.

Osoby w młodym wieku po szkole lub studiach, które właśnie zaczynają tak zwane dorosłe, odpowiedzialne życie i
Autor:
Liczba str.: 96
ISBN: 978–83–7701–324–3
Wydanie: I, 2012
cena: 17,90 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf
szukają sposobu na dobry start,chcą zdobyć doświadczenie i finansową niezależność.  

Najważniejsze rzeczy dla osób młodych zaczynających dorosłe, samodzielne życie.

Jako pierwsze wyzwanie pojawia się poszukiwanie pierwszej pracy. Jak wiadomo nie jest to łatwa sprawa. Istnieje możliwość podjęcia pracy tymczasowo, ale takie rozwiązanie nie daje perspektyw na przyszłość.

Można brać pod uwagę to, że sytuacja na rynku pracy nie daje wiele do wyboru, szczególnie dla młodych osób.

Należy jednak pamiętać, że realia są takie, jakie sobie stworzysz.

No właśnie. Nie każdy może odnieść sukces. Tylko osoby, które gotowe są zrobić COŚ INNEGO niż większość, takie, które będą w stanie się wybić.

Triki, metody pomagające w otrzymaniu wymarzonej pracy.

W ebookuArchitekt przyszłości” otrzymasz dokładny opis mało znanych trików, które sprawią, że nie będziesz musiał żebrać o pracę (i to jeszcze za „najniższą krajową”). Twoja wymarzona praca może sama  Ciebie znaleźć.

Czy jest to możliwe?

1. Wystarczy posługiwać się mechanizmem, który jest ukryty przed większością osób poszukujących pracę. Z tego mechanizmu korzystają wysoki opłacani specjaliści, których to właśnie pracodawcy poszukują. Teraz zanim zdobędziesz ten ebook będziesz mógł poznać kilka prostych metod, która sprawi, że to Ty staniesz się pożądanym towarem na rynku pracy. I to wszystko mimo, że nie posiadasz doświadczenia oraz jesteś w młodym wieku.

Zmień podejście do sposobu poszukiwania pracy, zamiast namolnie wysyłać spore ilości CV do pracodawców, którzy nie mają nawet kiedy je przejrzeć, zyskaj cichych sprzymierzeńców, którzy będą Cię polecać w firmach do których aplikujesz. To siła dowodu społecznego i może ona pracować dla Ciebie.

2. Przejmij kontrolę nad tym w którym kierunku toczy się rozmowa kwalifikacyjna. To bezczelna metoda dla ambitnych osób. Robi jednak niesamowite wrażenie, a w jej wyniku nie tylko otrzymasz wymarzoną pracę, ale też wysokie proponowane właśnie przez Ciebie wynagrodzenie. Taki efekt jest nie do osiągnięcia podczas  „zwykłej” rozmowy. Wszystko to znajdziemy w ebooku  „Architekt przyszłości”, już na stronie pierwszych stronach.

3.Metody które zawiera ten ebook pozwolą Tobie z łatwością zasugerować to, że właśnie twoja kandydatura jest dokładnie taka jaką pracodawca potrzebuje. Ten zabieg możesz zastosować już nawet przed rozmową kwalifikacyjną.

Czas działanie metod z ebooka.

 UWAGA: Te metody będą działały tylko przez pewien czas – zanim wszyscy zaczną ich używać (i przestaną one robić wrażenie na pracodawcach). Dlatego poznaj je jak najszybciej i wykorzystaj, zanim inni zepsują wrażenie, jakie w najbliższych dniach możesz zrobić na nowym pracodawcy.

Autor: Jacek Siewierski o swojej książce:Adresatem ebooka są osoby młode, stojące na początku swego dorosłego życia. Osoby, które chcą być już na starcie samodzielne finansowo.

Korzyści jakie da czytelnikowi przeczytanie tej książki: - zwiększanie swoich szans na każdym kroku i w każdej dziedzinie życia - gotowe sposoby na uzyskanie wysokiej pensji już podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej - świadome kreowanie swojego życia - podniesienie jakości życia prywatnego i zawodowego - poznanie działania umysłu i gotowe strategie na tworzenie lepszego życia - strategie pomagające przezwyciężyć każdy problem - gotowe pomysły na lepszy start w pracy czy związku

cena: 17,90 złkup (wersja PDF)