Angielskie słówka – PAWEŁ SYGNOWSKI

Czy można zapamiętać 200 angielskich słów w jedyne 100 minut? Angielskie słówka mogą być łatwe do opanowania, przekonaj się jakie to proste.

Z tego ebooka dowiesz się jak w czasie krótszym niż kilka godzin opanować zupełnie nowych, nieznanych dla Ciebie angielskich słów.

Autor: PAWEŁ SYGNOWSKI
Liczba str.: 128
ISBN: 978-83-7582-190-1
Wydanie: Wydanie 4, 2008
cena: 19,97 sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf
Książka zawiera też metody, które rozwiązują problemy związane z nauką języka angielskiego.

Czy wiesz, dlaczego nauka angielskiego sprawia niektórym osobom tyle kłopotów?

Autor książki zajmuję się w praktyce już wiele lat nauką angielskiego, począwszy od czasów szkolnych, a skończywszy na dniu dzisiejszym.

Jak wiadomo, nauka języka angielskiego okazuje się sprawiać wiele kłopotów.

Mimo wielu lat nauki w szkołach język angielski nie do końca pozwala na swobodną rozmowę. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest jedna, niestety problemem jest sposób nauczania języka w szkołach.

Podejmując decyzję kupna tej książki teraz, dostajesz 30% rabat na kursy języka angielskiego (poziom podstawowy) dostępne na stronie KochamAngielski.pl

Nauka języka angielskiego w szkołach

Dobrze wiemy jak wygląda nauka języka angielskiego w szkole. Przede wszystkim uwagę skupia się na stronie gramatycznej języka. Czytany jest tekst po czym omawiany jest pod kątem stosowanego słownictwa oraz budowy gramatycznej. Następnie wykonywane są ćwiczenia, których zadaniem jest przyswojenie nowego słownictwa oraz struktury gramatycznej.

Autor komentuje taki sposób nauki następującymi słowani:

Jeśli to miałoby być skuteczne, to dlaczego po 7 latach takiej nauki w dalszym ciągu uciekałem na widok żywego i mówiącego (pół biedy, jeśli do kogoś innego) Anglika?

To może szkoła językowa?

Może wydawać się, że to rozwiąże problemy z nauką języka angielskiego. Jeżeli sposób prowadzenia lekcji z  języka w szkole nie przynosi spodziewanych rezultatów, to może udać się na kurs do szkoły językowej. Niestety lekcje w szkole językowej nie nie różnią się w jakiś zasadniczy sposób od tego, co otrzymujemy w swojej szkole.  Jednak są to podobne formy prowadzenia zajęć z tą różnicą, że przeważnie w szkołach językowych zajęcia prowadzi obcokrajowiec, dla którego nauczany język jest językiem ojczystym. Dzięki temu uczniowie uzyskują dostęp do realnej, żywej i naturalnej wymowy danego języka. To jest oczywiście wielki plus.

Są osoby dla których język angielski oraz angielskie słówka nie sprawia dużych problemów.

Zdarza się, że są osoby, które bardzo sprawnie używają bardzo sprawnie nowo poznanego języka obcego w tym przypadku angielskie słówka. Interesujące, że takie osoby korzystają z materiałów takich samych jak inni uczniowie. O co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi?

Spotkać można też tak zwanych poliglotów czyli osoby, które posiadają znajomość kilku języków obcych. Pojawia się stwierdzenie: a jednak można nauczyć się języków obcych w tym języka angielskiego. Jedynie czego potrzebujemy to znaleźć odpowiednią metodę.

Łatwa i przyjemna nauka języka angielskiego.

A co jeżeli powiem, że naprawdę można łatwo nauczyć się angielskiego? Może właśnie to Ty jesteś jedną z tych osób, które właśnie podjęły naukę angielskiego lub akurat już ją kontują, to jest dla Ciebie dobra i zła wiadomość.

Zła wiadomość polega na tym, że większość z uczących się angielskiego nigdy nie opanuje go w takim stopniu, żeby móc go swobodnie używać. Zjawisko to dotyczy wszelkich grup wiekowych uczących się przeróżnymi metodami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podobnie będzie z Tobą.

Jednak nie poddawaj się, istnieje gotowe rozwiązanie.

W ciągu następnych kilku minut masz szansę zapoznać się z rozwiązaniem i lekarstwem na wszystkie swoje problemy z nauką angielskiego. Wystarczy, że będziesz czytał dalej, a dowiesz się nie tylko, jak bez jakiegokolwiek przygotowania nauczyć się kilkuset zupełnie nieznanych wcześniej angielskich słów i wyrażeń w czasie krótszym niż kilka godzin; ale także poznasz metodę, dzięki której raz na zawsze rozwiążesz swoje problemy z nauką jakiegokolwiek obcego języka.

Kilka informacji na temat nauki języka .

P: Czy każdy jest w stanie opanować w zadowalającym stopniu język angielski? O: Tak. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń.

P: Jaka jest więc główna przyczyna porzucenia/zarzucenia nauki angielskiego? Czy jest to brak widocznych rezultatów, brak czasu na naukę lub brak środków na opłacenie nauki? O: Właściwa odpowiedź to brak widocznych rezultatów. Każdy z nas chce móc sprawdzić w praktyce swoje umiejętności językowe, tak żeby mieć dowód, że dalsza nauka ma sens.

P: Czy to prawda, że istnieją metody, dzięki którym można w znacznym stopniu usprawnić naukę języka angielskiego i osiągnąć o wiele lepsze rezultaty niż metodą tradycyjną? O: Tak. Dobrym przykładem jest tutaj choćby metoda Callana, stosowana w nauce j. angielskiego.

P: Czy to prawda, że podstawą danego języka jest jego gramatyka? O: Nieprawda. Dziecko uczące się ojczystego języka zaczyna od pojedynczych słów i nie ma zielonego pojęcia o gramatyce, i żadnemu z rodziców nawet na myśl nie przyjdzie, żeby mu o niej wspomnieć.

P: Czy tradycyjne nauczanie koncentrujące się na gramatyce daje zadowalające rezultaty? O: Nie. Jest to metoda czaso- i kapitałochłonna, której efekty są bardzo znikome w skali czasu.

Zidentyfikuj bariery w nauce języka angielskiego Chciałbym, abyś sobie zadał pytanie, co dla Ciebie jest największą przeszkodą w opanowaniu języka angielskiego.

Czy to jest brak czasu? Przecież tak trudno znaleźć te 40 czy 60 minut na naukę, już nie wspominając o czasie potrzebnym na dojazd do szkoły językowej. Czy to jest nuda? Przecież tradycyjna nauka jest strasznie nudna. Angażuje niewiele zmysłów, koncentruje się na pamięciowym opanowaniu przeważnie reguł gramatycznych w teorii i praktyce. Czy to jest wysoki koszt nauki? Duża część z uczących się nie ma po prostu pieniędzy na drogie podręczniki, już o lekcjach w szkole językowej nawet nie wspominając. Czy to jest brak wytrwałości? Zwykle w jakimś momencie przerywamy naukę – np. z powodu wakacji, przerwy świątecznej itp. Później wracając do nauki, odkrywamy, że trzeba zaczynać wszystko od nowa, gdyż w międzyczasie zapomnieliśmy wszystko. Po prostu ręce opadają. Czy to są trudności w samej nauce? Tradycyjne metody koncentrują się przeważnie na gramatyce, co może wywołać frustrację, jako że gramatyka żadnego języka wcale do łatwych i przyjemnych rzeczy nie należy – w przeciwieństwie choćby do wymowy danego języka (jak jest to np. w hiszpańskim czy włoskim). Teraz nadszedł moment w którym pojawia się rozwiązanie  Twoich problemów z nauką angielskiego!

A teraz przestajemy się koncentrować gramatyce!

Pomyśl, w jaki sposób dziecko uczy się swojego ojczystego języka. Czy w tym celu jest wysyłane do szkoły językowej? Nie. Czy ucząc się języka wykładane są reguły gramatyczne? Odpowiedz kolejny raz brzmi NIE.

Jako bardzo mały chłopiec (czy mała dziewczynka) brałeś na swój warsztat pojedyncze słowo zasłyszane u rodziców i powtarzałeś je w kółko, nie zważając na błędy i myląc się nieustannie – do czasu... Następnie brałeś się za kolejne słówko i kolejne. Potem były już całe, pełne zdania. I to wszystko. Pojedyncze słówko – w tym właśnie zawiera się cały sekret nauki języka.

Czy słyszałeś, że np. język angielski (a więc jeden z bardziej popularnych języków świata) zawiera kilkaset tysięcy słów? Jak myślisz, ile słów używa przeciętny Anglik? 100 tysięcy? 10 tysięcy? Tysiąc? Wcale nie. Przeciętny Anglik używa stale około 600 słów. To wszystko. Taka ilość jest w 100% wystarczająca do wykonywania swobodnych rozmów.

Co byś w takim razie powiedział, gdybym Cię nauczył, jak w najkrótszym czasie nauczyć się maksymalnej liczby słówek języka angielskiego?

Już teraz zamów i poznaj niezwykle skuteczną metodę nauki angielskich słówek – źródło sukcesu w nauce języka angielskiego.

Ebook zawiera bardzo szczegółowy i obrazowy opis oraz zastosowana na dużej liczbie różnego typu przykładów takich jak słówka z bardzo różnych kategorii tematycznych.

Co otrzymasz kupując ten ebook.

Przede wszystkim otrzymasz istotne wskazówki jak zapamiętać 250 angielskich słów a nawet całe zdania i wyrażenia. Dokładny opis metody umożliwiającej szybką i łatwą naukę słów angielskich. W tej liczbie znajdziesz nie tylko same słówka, ale także nawet całe wyrażenia i zdania, co ma Ci uświadomić, że prezentowana metoda nadaje się do nauki wszystkiego, nie tylko samych słówek.

BONUS 1: Dodatkowe słówka+ Do każdego zakupu dołączamy za darmo dodatkowe 450 angielskich słówek wraz z przykładami do skutecznej i szybkiej nauki języka angielskiego.

Pomyśl, jakie to daje Ci ogromne możliwości. W sumie poznasz 700 słówek, czyli więcej niż używa przeciętny Anglik w swoich prostych konwersacjach.

Czy masz jutro klasówkę z angielskiego, czy wylatujesz jutro do pracy lub na wakacje do Anglii – zawsze i wszędzie możesz zastosować tę publikację, aby poznać te kilkadziesiąt czy kilkaset słówek w kilkanaście minut i zdobyć solidne podstawy, dzięki którym Twój wyjazd przemieni się w egzotyczną i przyjemną przygodę, a nie językową torturę.

BONUS 2: Bezpłatne konsultacje+ Otrzymasz także możliwość bezpłatnych konsultacji z autorem tej publikacji. Dzięki czemu w jakimkolwiek miejscu utkniesz, zawsze będziesz mieć do pomocy swojego osobistego trenera.

BONUS 3: Miesięczny abonament wart 10,98 zł!+ Wraz z ebookiem otrzymasz miesięczny abonament dostępu do serwisu internetowego www.slownictwo.pl, w którym utrwalisz słownictwo dzięki specjalnemu systemowi nauki i powtórek.

BONUS 4: 50% zniżki na kurs internetowy!+ Kupując ebooka, otrzymasz specjalny, 50% rabat na kurs językowy w serwisie językowym LangEffect.pl, dzięki któremu wygodnie i szybko nauczysz się obcego słownictwa.

Dzięki temu kursowi: * poznasz do 10 000 słówek z angielskiego i niemieckiego; * wybierzesz interesujący Cię zakres słownictwa spośród 77 tematów i 3 poziomów zaawansowania; * dopiszesz własne słówka; * będziesz uczyć się i śledzić swoje postępy w nauce – w domu, w pracy, w kafejce internetowej – gdziekolwiek zechcesz; * wymienisz doświadczenia z innymi za pośrednictwem forum.

System zapamiętuje i analizuje Twoje postępy i w optymalny sposób dobiera dla Ciebie słówka ze wszystkich lub tylko z wybranych przez Ciebie tematów. Kup ebooka, aby otrzymać 50% zniżkę na kurs.

BONUS 5: NOWOŚĆ – wymowa słówek w mp3+ Do każdego ebooka dołączamy nagraną przez native speakera (Anglika) wymowę wszystkich zaprezentowanych w tej publikacji słówek w postaci plików mp3.

Posłuchaj jak brzmią przykładowe nagrania słówek: music shop, personal belongings, pedestrian zone, shopping center, vacuum cleaner

BONUS 6: Ebook "Szybka nauka języków obcych" + Specjalny ebook, dzięki któremu nauczysz się dowolnego języka jeszcze szybciej. Wartość bonusu: 5 zł.

Pomyśl i policz, ile już wydałeś na tradycyjne kursy uczące języka angielskiego i jakie dzięki temu osiągnąłeś rezultaty. Jeśli chcesz mieć inne rezultaty, to zacznij się uczyć w inny sposób. Zacznij się uczyć słówek.

I nie bój się, że coś Ci nie wyjdzie lub że czegoś nie zrozumiesz – od tego masz kontakt ze mną, albo że kolejny raz wyrzucisz swoje pieniądze w błoto, bo od tego masz dożywotnią gwarancję satysfakcji.

Decyzja należy do Ciebie. Zainwestuj w siebie, wypełnij formularz zamówienia i sam przekonaj się, jaka prosta i przyjemna może być nauka angielskiego.

Spis treści:

 • SŁOWEM WSTĘPNYM
 • TEORIA
 • PRAKTYKA
 • RODZINA:
 • ZAWODY:
 • PODRÓŻ:
 • STACJA BENZYNOWA:
 • WARSZTAT SAMOCHODOWY:
 • WYPADEK:
 • SAMOLOTY:
 • POCIĄG, METRO, AUTOBUS, PROM:
 • BAGAŻ:
 • HOTEL I KEMPING:
 • ZWIEDZANIE:
 • ROZRYWKA, WYPOCZYNEK, SPORT:
 • ZAKOŃCZENIE
cena: 19,97 złkup (wersja PDF)