ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka

Jak obudzić wrodzoną inteligencję oraz ukryte talenty Twojego dziecka? Twoje dziecko już już duże, wyobraź sobie taką sytuację jak patrzysz na jego osiągnięcia. Widzisz, jak dobrze i dzielnie radzi sobie z różnymi sytuacjami życiowymi a przy tym jest osobą szczęśliwą i nastawioną pozytywnie do życia. Wiesz, że warto było zgłębiać tajniki rozwijania naturalnej inteligencji dziecka, gdy było
Autor: JOLANTA GAJDA
Liczba str.: 227
ISBN: 978-83-7582-723-1
Wydanie: Wydanie 1, 2009
cena: 19,90 zł sprawdź
(wersja PDF, EPUB, MOBI)
Dostępne wersje książki: ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf ebook w pdf
jeszcze małe. Wiesz, że Twoje codzienne właściwe działania, Twoje podejście i wiedza zaprocentowały... Zgodzisz się ze mną, że trudno o większą satysfakcję, prawda? Nie powinnyśmy liczyć na to, że edukacja szkolna pomoże w rozwijaniu wyjątkowych uzdolnień Twojego dziecka oraz rozkwitu jego umysłu. Z tego ebooka otrzymamy wiedzę na temat: Inteligencji językowej i jakie działania podjąć, by ją rozwijać u swojego dziecka. Jak rozwinąć u dziecka inteligencję logiczno-matematyczną. Inteligencja wizualno-przestrzenna, naukowa i emocjonalna oraz przykłady ćwiczeń i zabaw. Czym jest kreatywność i jak pobudzać twórcze myślenie u swojego dziecka. Sposoby zachęcania dziecka do nauki i zdobywania nowych umiejętności. Poznasz 26 sposobów na rozwijanie rożnych rodzajów inteligencji w trakcie wspólnego przygotowywania posiłków. Książka ta jest obdarzona wieloma materiałami edukacyjnymi dostępnymi na stronie www, które można wydrukować. Są to między innymi: kolorowanki, łamigłówki, bajki i opowiadania edukacyjne, krzyżówki, karty pracy, wesołe ćwiczenia z matematyki, ćwiczenia z ortografii, ćwiczenia na kreatywność, ćwiczenia na spostrzegawczość, ćwiczenia na logiczne myślenie, ćwiczenia narozwijanie inteligencji emocjonalnej, nauka 3 języków obcych a także wielu innych form aktywności dla dziecka Z łatwością będziesz mógł zadbać o prawidłowy rozwój Twojego dziecka, wszystko dzięki wartościowym i bogatym zasobom dostępnym w tej publikacji. Odkryjesz i pomożesz w rozwinięciu uzdolnień oraz będziesz w stanie pomóc dziecku w innych dziedzinach. Ćwiczenia, które są ciekawe i wesołe sprawią, że dziecko będzie z radością i entuzjazmem zdobywały wiedzę. Takie dziedziny jak matematyka, ortografia będą łatwo przyswajane.

2 myśli nt. „ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka

  1. Anna

    Super książka ! pomaga w rozwoju, podpowiada jak fajnie i mądrze pomóc dziecku rozwijać się. Mi brakowało pomysłów na te sprawy, a te materiały i książka dużo ułatwiły. Moje dziecko bardzo lubi się uczyć poprzez zabawę. Dla mnie, to strzał w dziesiątkę :-)

    Odpowiedz
  2. Baśka

    Ta książka pomogła mi spojrzeć inaczej na niektóre sprawy. Uświadomiła mi parę istotnych pomysłów, które mogę zastosować, by lepiej pokierować rozwojem mojego synka.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *